petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yeniden ciftlesiyorlar,ne yapmaliyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve RamizAzeri tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. RamizAzeri

Merhaba deyerli ustadlar,ben muhabbet kuslarini yeni edindim,altinda 2tane yavrusu vardi,yavrular tuylendi,ama yuvadalar,bu gun disi muhabbet kusunun yuvada az vakit gecirdigin gordum,yemek verip yavrulara hemen disari cikiyor,erkek disiyi beslemedi hemde,bir kac kere ciftlesdiler,simdi yuvada yavrular varken yumurtlarmi?yoksa ciktiktan sonrami?

2. Onur TÜFEKCİ

Mama veriyorsanız mama vermeyi kesin, kuşların kızgınlıkları geçsin. Yumurta varkende çiftleşiyorlar. O yüzden pek sıkıntı yaratmaz ama mama veriyorsanız kesin.

3. RamizAzeri

Peki o zaman,yumurtlamazmi cabuk?birde yavrular buyudu diyemi disi muhabbet yuvada zamanin azaltdi?

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    rahat bırakın eğlensin bence gençler :) sıkıntı olacağını sanmıyorum

5. RamizAzeri

Yuvayla ilgileri azaldi disi artik daha cok yuva disinda zaman geciriyor

6. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    yavrular kaç günlük

7. RamizAzeri

Biri 22 digeri 19

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    e normal hocam zaten bir haftaya yuvadan atlar onlar

9. RamizAzeri

Ilk tecrubemde))peki anne yuvadayken kapatsam elektrigi normalmi?yoksa fark etmezmi?

Sayfayı Paylaş