Karadeniz Pet

YEŞİLLİK

trnexusofficial

Meraklı Üye
Kolay gelsin. Muhabbet kuşuma yeşillik salatalık (özellikle maydonoz) veriyorum ve çok seviyor. Fakat duyduğum bilgilere göre yeşillik ishal yapıyor, maydonoz KÖR ediyormuş. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek istemiyorum. Yeşilliğin zarar verdiğini de düşünmüyorum, sonuçta doğal. Fakat aklımın bi köşesinde bi soru işareti var. Yardımcı olursanız sevinirim.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Azı karar çoğu zarar. Uygun miktarlarda tüketildiğinde oldukça yararlıdır. Özellikle maydonoz ile ilgili çok efsane vardır ama C vitamini deposu ve karaciğer dostudur.

Azı karar çoğu zarar. Uygun miktarlarda tüketildiğinde oldukça yararlıdır. Özellikle maydonoz ile ilgili çok efsane vardır ama C vitamini deposu ve karaciğer dostudur.
Günde 2 günde bir 1 parça olmak üzere ödüllendirmek için veriyorum.

Haftada iki defa yeterlidir bence. Fazla tüketimi ishale sebep olabilir. Az miktarlarda mamalarına katabilirsiniz. Bütün vereceğiniz zaman mutlaka iyice yıkadıktan sonra üzerindeki su damlacıkları kuruduktan sonra verin

Haftada iki defa yeterlidir bence. Fazla tüketimi ishale sebep olabilir. Az miktarlarda mamalarına katabilirsiniz. Bütün vereceğiniz zaman mutlaka iyice yıkadıktan sonra üzerindeki su damlacıkları kuruduktan sonra verin
Boğazına yapışmasın diye kurutuyorum. Mama nasıl yapabilirim?

Boğazına yapışmasın diye kurutuyorum. Mama nasıl yapabilirim?

Forumda bir çok mama tarifi bulunmakta. Seçim size kalmış. Kuşunuz hangisini seviyorsa deneyerek görürsünüz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam kurutmadan bahsediyorsanız bunu yapmayın. Sadece taze sebzenin üzerinde su damlacıklarının kalmasını engelleyin yeter

Geri