Karadeniz Pet

Yıllık Bakım Önerisi

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye
az önce rastladığım bir tabloyu sizlerle paylaşmak istedim bu bir markanın tablosu ürünleri biraz pahalı ama tabloyu kullanarak benzer ürünler alınıp kullanılabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

bence değerlendirilmeli

herkesin kendine göre bir sezon hazırlama planı vardır. bu program çok profesyonel olabilir lakin bu kadar takviyeyi de yapmamak lazım. sonuçta bunlar bir canlı. adeta para kazanmak için yapılmış bir liste çokda itibar etmemek lazim..

herkesin kendine göre bir sezon hazırlama planı vardır. bu program çok profesyonel olabilir lakin bu kadar takviyeyi de yapmamak lazım. sonuçta bunlar bir canlı. adeta para kazanmak için yapılmış bir liste çokda itibar etmemek lazim..

zaten gidipte bu ilaçlar alınmaz. hani bu ilaçların içeriklerine bakılarak ihtiyaç duyulduğunda benzer takviyeler alınabilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:02 --

ben daha önce profert edinmiştim şuan kuşuma eşte aldım ve proferti deneyeceğim sonuçları paylaşırım.

Geri