Karadeniz Pet

yine bir renk :/

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
benim gri çiftte ne renk kartelası varmış her kuluçkada süprizleri çıkıyor. gri zaten klasik oluyor , mor , beyaz, eflatun şimdi de bu. 1 tane normal renk yavruları olmadı. bir sonra ki kuluçka da lutino felan bekliyorum artık :D

Dkpyvz.jpg

Son düzenleme:
Maaşallah (=

Maşallah. Bende de gri takım vardı. Iki kuluçka farklı bir kuluçka bütün yeşil vermişti. Şimdi ayirdim başka eslerdeler bu seferde eslestikleriyle gri yavru veriyorlar.

daha hiç yeşil yavru vermediler. hatta normal renk yavru vermediler. bakalım bu kuluçka bitiyor yenisine hazırlanıyorlar çiftleşmeler başladı. orda ne renkler bizi bekliyor

daha hiç yeşil yavru vermediler. hatta normal renk yavru vermediler. bakalım bu kuluçka bitiyor yenisine hazırlanıyorlar çiftleşmeler başladı. orda ne renkler bizi bekliyor

masallah dinlendırmıyormusun kuşları sanırım 3 kulucka olacak

maşallah yavru herhalde çarpık bacaklı olabilir bir kontrol etmenizde fayda var.

Maşallah. Daha bol renk çeşitleri dilerim

masallah dinlendırmıyormusun kuşları sanırım 3 kulucka olacak

murat bey bir karışıklık oldu galiba :D ilk kuluçkası geçen sezon kasım da 2. si martta ve 3. bu kuluçka eylül de oldu :D yaz boyu dinlendi besiye çekildi zaten eşlerin hepsi. bende 12 çift var belki de kuşlar karıştı. bu bu sezon ikinci kuluçkası olacak dinlenmeden ama dişi çitleşti ve popoda yumurta belirdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:19 -->-> Daha önceki mesaj 12:18 --

Maşallah, bu fotoğraftaki kuş sarı kafa yeşil spangle olacak sanırım.

evet levent bey spangle olacak ama çok silik kanatlar tüyden sonra temiz kanatta olabilir. tüy atımında değişen çok kuşum oldu :) bakalım göreceğiz.