Karadeniz Pet

Yine Yardım istiyorum :)

• Konbuyu başlatan Salih ÇİÇEK
  • Başlangıç tarihi
S

Salih ÇİÇEK

Guest
Kuşları yazın balkonda baksam sıkıntı olur mu balkon yeterince güneş alıyor ancak kafesin yerini sürekli değiştirmek istemiyorum gece sabaha karsı ustlerini bişeylerle ortsem bişey olur mu yani yaz bitene kadar balkonda baksam kuşlar 2 2,5 aylık

kuşlar derken demek ki çift. kafesin yerini hiç değiştirmeyin.

kuşlar 2-2,5 aylık diyorsun yani çiftleşme durumları yok o yüzden bence balkonda bakmanda sakınca yok bende o kadarken kuşların kafesinin yerini hep değiştirirdim sonra ne zaman çiftleşme olgunluğuna eriştiler kafeslerini sabit bir yere koydum çiftleştiler..bence sorun olmaz çünkü daha yavru sayılırlar.. ;)

Açıksa sorun olur çünkü rüzgarlı olduğunda üşütürler birde kargalar zarar verir hatta öldürebilir.

cam flan acabilirsin odada hava dolaşımı olsun diye cok nadirde hani 10 dakikalığna direk güneş ışığına maruz kalmayaçak şekilde dışarıda cıkartabilirsin sonuçta güneş ışığının yararı kadar zararlarıda var

cam flan acabilirsin odada hava dolaşımı olsun diye cok nadirde hani 10 dakikalığna direk güneş ışığına maruz kalmayaçak şekilde dışarıda cıkartabilirsin sonuçta güneş ışığının yararı kadar zararlarıda var

O zaman ben iceride bakayım bi yere kaldırayım en iyisi o olucak sanırım

evet şimdi diyeçeksiniz doğa da bu kuşlar hep güneş altındadır diye az yetersiz olur çünkü onlar da yeteri kadar güneş aldıklarında saten ağaç kovuklarına çekilirler doğadan demişken biz uçamaz kaçamaz yem olur diyoruz ama belgeselde binlerce muhabbet kuşundan oluşan sürüde 2 kartal bu kuşlardan tekini yakalayamıyorlar öyle cambazlar ama kafesde dura dura yetilerini kaybediyorlar :/

Geri