petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yolculuk

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

muhabbet kuşumla 6 saatlik yola gittik soğuk zaman da oldu sıcak zaman da en önemlisi gittiğimiz yer kalabalıktı çoluk çocuk başına toplandı ürktü sanırım bize yaklaşmadı çok yerini yadırgadı bir hafta kaldık orda dönüyoruz şimdi hatta yoldayız şu an acaba strese girmişmidir eve dönünce kendine gelir mi düzelir mi

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Strese girebilir eve gidince her zamanki yerinde biraz kendine bırakın

3. emine uyumaz

onu çok seviyorum ya bide tam tut değiştirme zamanı kafasında sırtında bir suru kapsül var yorgun düşmesinden korkuyorum

4. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Bende hic sevmiyorum coluk cocuk olunca muhabbet kusumun ortada olmasını cünkü yırpalanıyor cidden ama gerci onlarda cocuk öyle böyle hayvan sevgisi asılamak gerekiyor :) Ama aynı yerine koyun biraz kafa dinlesin düzelir yani bir sorun olacağını sanmıyorum :)

Sayfayı Paylaş