Karadeniz Pet

Yumurta boş mu dolu mu ışık harici bakma yöntemi yok mu ?

CNK TC

Emektar Üye
Bu kuş yumurtalarına ışıkla bakmaktan başka bir cözüm yok mu ısıkla bakıyorumda birşey anlaşılmıyor veya be n anlayamıyorum bunun başka bir yolu yok mudur boş mu dolu mu anlasak.

6 Yumurta var bunları boş boşuna yatmasın kuşumu özledim kuluckada n cıkmıyor .

Yumurtalar boş ise alıcam altından , zavallım yem yemiyor su içmiyor bu benim görevim ana yüreği diyor gögsüne yaslıyor yumurtaları .

Yok mu cevap vericek ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:17 --

güncelll konuuuu yazabilirsiinz.

Son düzenleme:
kardeşim flashlı bir şekilde bir kaç resim çek yükle yardımcı olalım

kuş yumurtayı yaptığı ilk günlerde yumurtanın rengi hafif sarımtırak krem gibi renk olur yumurta döllenmiş ise 7- gün sonra rengi tam olarak bembeyaz olur. baktıgın zaman renk bembeyaz ise yumurta doludur döllenmiştir

ben yumurtaların resimlerini cekip göndericem bugün ısıga tutup siz karar verin .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

kuş yumurtayı yaptığı ilk günlerde yumurtanın rengi hafif sarımtırak krem gibi renk olur yumurta döllenmiş ise 7- gün sonra rengi tam olarak bembeyaz olur. baktıgın zaman renk bembeyaz ise yumurta doludur döllenmiştir

valla suan tüm yumurtalar beyaz ya yanlız içinde bazılarında oval birşey var top şeklinde

ben yumurtaların resimlerini cekip göndericem bugün ısıga tutup siz karar verin .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

valla suan tüm yumurtalar beyaz ya yanlız içinde bazılarında oval birşey var top şeklinde

5 günün kalmış ilk yavrunun çıkmasına. 5 gün daha dayanamıyon mu? :D

http://i.hizliresim.com/1Pvp2A.jpg 1 ve 2 numaralı yumurtalar boş diğerleri dolu . umarım anlatabildim.Madem bu kadar bekledin neden sabırsızlanıyorsun ki 10 güne ne olacağı belli olur bırak yatsın üstünde

Fotoğraftan boş mu dolumu olduğunun anlaşıldığını ilk defa duyuyorum.
Hadi bakalım ne çıkacak. civciv-kuş ? :)

valla [MENTION=2841]dante25[/MENTION] arkadaş sölemiş fotograf at diye o yüzden bakalm birşey cıkcak mı cıkmıcakm ı

5 günün kalmış ilk yavrunun çıkmasına. 5 gün daha dayanamıyon mu? :D

ilk kuluckada boş cıkar dediydi gecen birisi o aklıma takıldı bir de kusu boşş boşuna yatırmayalım özledim kusu sevemiyorum içerdeyken kuşu

ilk kuluckada boş cıkar dediydi gecen birisi o aklıma takıldı bir de kusu boşş boşuna yatırmayalım özledim kusu sevemiyorum içerdeyken kuşu

4-5 gün önce çıkan yumurtalar var kardeşim. son yumurtaya kdar bekliyceksin ilkleri boş olsa bile sonları dolu olabilir

Yani ? :D
Madem kuşu özledin sevmek istiyorsun o zaman neden yanına eş alıyorsun ki .:) Millet eş tutturabilmek için uğraşır sende eşi bozmak için uğraşıyorsun herhalde.

arkadaş sorma ya valla özledim kuşumu ben dişiye daha cok bağlıyım erkekle anlaşamıyoruz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

resim cekılmış mı yumurtanın benmı görmedim :)

Şimdi geliyor abi bi 5 dk beklerseniz gelicek