petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurta boş mu dolu mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SencerSancak tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kuluçkadan 8 gün geçti ve yumurtaları kontrol ettiğimde hala bir farklılık göremedim.Sanırım ilk iki yumurta boş ama gerisi dolu olabilir mi merak ediyorum.Çiftleşmedikleri konusunda bir kaç gün öncesinde bir konu açmıştım ama o zaman emin değildim. NOT : Dişi çok sağlıklı ve kızgın.İlk kuluçkası.Erkeği alalı bir ay oldu tam kızgın sayılmaz ama iyi anlaşıyorlar.Çiftleştiklerini hiç görmedim. [​IMG] [​IMG]

#1 SencerSancak, 28 Nisan 2016
    Son düzenleme: 28 Nisan 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bu şekilde bir şey anlaşılmaz karanlık bir ortamda ışık ile kontrol etmelisiniz o zaman belli olur damarlı ise doludur şeffaf ise boştur (1 hafta sonra kontrol edilmeli son yumurtadan )

3. SencerSancak

Beğenileri:
    54
    Ben son yumurtadan sonra bakılacağını bilmiyordum teşekkürler.Peki illa karanlıkta mı olması gerek.Şuan bir şey anlaşılmıyor.Sadece bir sarılık görüyorum.

4. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Bu şekilde kimse birşey anlayamaz ki :) Annenin maşallahı var yalnız Allah nazarlardan saklasın.

5. SencerSancak

Beğenileri:
    54
    Normalde fenerin üstüne koyup bakıyorum zaten de bu resimleri gösterme amaçlı koydum.Anne dediğiniz gibi çok güzel bir kuş teşekkürler. :)

#5 SencerSancak, 28 Nisan 2016
    Son düzenleme: 28 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş