Karadeniz Pet

Yumurta boş mu dolu mu

zorro123

Paylaşımcı Üye
Kuluçkadan 8 gün geçti ve yumurtaları kontrol ettiğimde hala bir farklılık göremedim.Sanırım ilk iki yumurta boş ama gerisi dolu olabilir mi merak ediyorum.Çiftleşmedikleri konusunda bir kaç gün öncesinde bir konu açmıştım ama o zaman emin değildim. NOT : Dişi çok sağlıklı ve kızgın.İlk kuluçkası.Erkeği alalı bir ay oldu tam kızgın sayılmaz ama iyi anlaşıyorlar.Çiftleştiklerini hiç görmedim.
o31WRQ.jpg
Vabn1y.jpg

Son düzenleme:
Bu şekilde bir şey anlaşılmaz karanlık bir ortamda ışık ile kontrol etmelisiniz o zaman belli olur damarlı ise doludur şeffaf ise boştur (1 hafta sonra kontrol edilmeli son yumurtadan )

Ben son yumurtadan sonra bakılacağını bilmiyordum teşekkürler.Peki illa karanlıkta mı olması gerek.Şuan bir şey anlaşılmıyor.Sadece bir sarılık görüyorum.

Bu şekilde kimse birşey anlayamaz ki :) Annenin maşallahı var yalnız Allah nazarlardan saklasın.

Bu şekilde kimse birşey anlayamaz ki :) Annenin maşallahı var yalnız Allah nazarlardan saklasın.

Normalde fenerin üstüne koyup bakıyorum zaten de bu resimleri gösterme amaçlı koydum.Anne dediğiniz gibi çok güzel bir kuş teşekkürler. :)

Son düzenleme: