Karadeniz Pet

Yumurta geliyor sanirim

• Konbuyu başlatan Ertan81
  • Başlangıç tarihi
E

Ertan81

Guest
Disi kusum sanki yumurtlucak gibi bayadir ciftlesiyorlar ama yumurta yokdu simdiye kadar sanki simdik var gibi sizce ne varmidir? Varsa ne zaman yumurtlar.

3xvtnan5.jpg

fz2e5yda.jpg

e6ji4lpv.jpg

rqqxoben.jpg

evet geliyor gözün aydın ;)

Kesin yumurta varmi? Hevesleniyorum tam sonra olmuyo birsey moralim bozuluyo benimde :)

Var var kanatlar ve kuyruk düşmüş baksanıza :D İnşallah bizde görecez o günleri.

Ins heyecanla bekliyorum, yakaladim simdik yine ciftlesirken :) mutlu sona ulasinca resimlerini koyarim yine.

makmimum yazmayin en fazla maksimum 1 hafta 10 gune yumurtlar en fazla budur eger bu sure uarfinda yumurtlamamisa ya ciftlesmemisler duzgun veya diside yumurta tikanmisdir. zeytin yagi surersin

Kusun popo kismi acik gözüküyor yani, nefes alip verirken kuyruk bi kalkiyor bi iniyor sürekli yuvalikda oyalaniyor erkekde disarda bekliyor arada iceri giriyor heyecanla bekleyis devam ediyor :)

gözün aydın inşallah bizde görürüz o günleri

Zeytin yagi sürersin demis bi arkadas kus cok kaciyor yakalayim derken yumurtaya zarar vermiyim icinde kirilmasi gibi böyle birsey olurmu acaba?

Geldim geliyor.. :)
Hayırlı olsun..

Çok fazla rahatsız etme sürekli gözetleme dişi strese girerse yumurtalamaz veya yatmaz sen kendi hallerine bırak.

Arkadaslar mutlu sona ulastik yumurta geldi :) foto cekemiyom hemen üzerine yatiyor, herkese selamlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

Iste yumurta, cok mutluyum, masallah yazmayi unutmayin darisi sitedeki herkesin basina :)

ebqrg9pk.jpg