petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurta gelmedi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

Merhaba arkadaşlar bir çift kuşum var erkek kizismis durumda dişinin çevresi kahverengi oldu dikiş sürekli yuvaliga girip cikiyor erkek yem kusuyor bi ara hatta çok yem kuwmus sanirim dişinin gaga sinin aleti sirilsiklamdi salyalarindan olsa gerek ama yumurta gelmedi ya klasik iki aydir boyleler dişinin çevresi eski kahberengini kaybetmek üzere hatta sanirim geçiyor kiziskanligi ne yapmam lazim henüz yavrunalamadim ikisininde ilk kuluçkasi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Birde disim erkekgime gore biraz beslenen küçük ikisinde ayni hastalar ama bu yumurtlamalarina bi engel olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

Resimlerini atoyorum birde siz bakin nelkide umurtasi vardir bilmiyorum yardimci olursa iz sevinirim

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yavru istiyorsanız nıjer havuc mama verın yazıdan baska bısı anlamadım

3. tarçın ve şaşkın

Veriyorum ama yinede yawru alamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kafes düzeni kötü tunekden gecılmıyor kafes

5. tarçın ve şaşkın

Kafesim uzun ince olduğu için yenilikler altta o yüzden yemliklerin yanina da tünek koymustum

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence o sarı tüneği çıkarın diğer 2 tüneği yuvalığa paralel takın yemliklerini ona göre ayarlayın kafes çok kalabalık olmasın hareket alanı kalmalı, kuşlarınız güzel hazır oldukları zaman çiftleşirler.

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    diii hazır ... hkaves düzeni dandik... 1-2 tane tünek olsun yeterlidir

Sayfayı Paylaş