Karadeniz Pet

yumurta gelmedi

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
Merhaba arkadaşlar bir çift kuşum var erkek kizismis durumda dişinin çevresi kahverengi oldu dikiş sürekli yuvaliga girip cikiyor erkek yem kusuyor bi ara hatta çok yem kuwmus sanirim dişinin gaga sinin aleti sirilsiklamdi salyalarindan olsa gerek ama yumurta gelmedi ya klasik iki aydir boyleler dişinin çevresi eski kahberengini kaybetmek üzere hatta sanirim geçiyor kiziskanligi ne yapmam lazim henüz yavrunalamadim ikisininde ilk kuluçkasi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:19 --

Birde disim erkekgime gore biraz beslenen küçük ikisinde ayni hastalar ama bu yumurtlamalarina bi engel olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:21 -->-> Daha önceki mesaj 16:20 --

Resimlerini atoyorum birde siz bakin nelkide umurtasi vardir bilmiyorum yardimci olursa iz sevinirim

Veriyorum ama yinede yawru alamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

EEdAQv.jpg

Kafesim uzun ince olduğu için yenilikler altta o yüzden yemliklerin yanina da tünek koymustum

Bence o sarı tüneği çıkarın diğer 2 tüneği yuvalığa paralel takın yemliklerini ona göre ayarlayın kafes çok kalabalık olmasın hareket alanı kalmalı, kuşlarınız güzel hazır oldukları zaman çiftleşirler.

diii hazır ... hkaves düzeni dandik... 1-2 tane tünek olsun yeterlidir