Karadeniz Pet

Yumurta icinden ses geliyor

Nanemolla

Yeni Üye
Merhabalarr, sanırım ilk bebegime kavusmama az kaldiii.yumurta kontrolu sirasinda sesler duydum ve baya net bir sekilde yumurta icindeki bebisim ötuyordu cik cik ciiikkkk bir sey yapmam lazim mi kendi kendine cikar mi? Bu asamaya kdr geldi şükür,kabugunu kiramadi diye ölsün istemem.tavsiyeleriniz nelerdir? İlk defa yumurtali kus bakiyorum yanlis bir sey yapmak istemem

İlk kez derisi bu kadar şeffaf olan bir yavru görüyorum (yumurtadan kendi çıkan), bana gelişimini henüz tamamlayamamış gibi geldi en az 2-3 günü daha varmış gibi sanki. Annesi bakıyor mu, yem yedirdi mi?

İlk kez derisi bu kadar şeffaf olan bir yavru görüyorum (yumurtadan kendi çıkan), bana gelişimini henüz tamamlayamamış gibi geldi en az 2-3 günü daha varmış gibi sanki. Annesi bakıyor mu, yem yedirdi mi?

Yani annesi besledi mi? Eğer beslediyse birkaç güne kadar toparlayabilir.

Annesi yanindan ayrilmiyor uzerine yatiyor fakat yem yedirdigini gormedim kursak hala boş

Yeter ki o iyi olsun yasasin her seyi yaparm ben

Yalnız kısa bir süre içerisinde beslenmesi gerekiyor. Annesinin ilk kuluçkası ise, henüz nasıl yavru besleyeceğini bilmiyor olabilir. Annesi besleyene kadar sizin yedirmeniz gerekiyor.

Yalnız kısa bir süre içerisinde beslenmesi gerekiyor. Annesinin ilk kuluçkası ise, henüz nasıl yavru besleyeceğini bilmiyor olabilir. Annesi besleyene kadar sizin yedirmeniz gerekiyor.

Annesinin ilk kuluckasi degl,yarn sabah 9da alabilirim mamayi.o saate kdr dayanir degil mi?

Yedirdim hemen tesekkur ederm

Rica ederim, ilk zamanlarda müdahale etmek tehlikelidir fakat yavru doğalı 2 saati geçti ve annesi halen beslemedi. Eğer müdahale etmeyip mama yedirmeseydiniz, birkaç saat sonra kaybedecektiniz onu.

Yavru ilk dogdugunda anne yedirmiyor hemen bazen...Sizde cok müdahale etmeyin...Anne daha önce sorunsuz yavru bakmıssa yine bakacaktır...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi