Karadeniz Pet

yumurta mı hasta mı yardım

Vural

Yeni Üye
3-4 gündür yuvayla ilgilenen dişi kuşumun son durumu, bugün eve geldiğimde halsiz gördüm hasta mı yumurta mı var sizce?

9oJ3D3.jpg

Yanılmıyorsam bu hanımcık yumurtalı hayırlı kuluçkalar.

Ahmet kardesime katılıyorum hanim kızımız yumurtlayacak kanatlar düşmüş hayırlı olsun simdiden

çiftleştiklerini hiç görmedim zaten sadece yem, mama için rahatsız ediyorum
şimdi baktım tekrar biraz daha kendini toparlamış ancak kanat uçları kuyruk hizasında inşallah yumurtlar bayadır bekliyorum bu çifti tünekte duruyor ikiside bana alışık 6-7 aydır çiftler... bu seferde olmazsa değiştireceğim dişiyi veya erkeği. son durum
m6YA72.png

Bu sefer olacak gibi kardesim kuslarini seviyosan vazgecme derim elbet yavru alirsin

çok seviyorum gerçekten amacım üretimden çok hani yavrularını sevmek inşallah dediğin gibi olur.

Benimde vardi seninki gibi 7 ay bendeydiler yumurta alamadim gittim damızlık aldim bende suan tuydeler onu bekliyorum ins kisa sürede yumurtlarda yavrularinizi seversiniz

Şimdiden hayırlı olsun diyelim. Kanatlar düşmüş bir aksilik olmazsa yumurtalar gelmeye başlar.

İnsallah muaffak olursunuz yumurtalar yavrular la tasarsiniz :)

inşallah dediğiniz gibi olurda Allah sizede bol bol nasip eder, bu çiftimden gelecek yavruları çok istiyorum. Bu sefer dişi beni kandırmaz umarım

:) Kandırmaz kandırmaz hamile taklidi yapmayı daha öğrenmemiştir :D :D

Geri