Karadeniz Pet

Yumurta üzerinde yatan dişi kuşum hakkında !

Hemen karar vermeyin siz gene almayın belki 22 de çıkar geç gelişmiş olabilir
Tamamlayip tamamlamadigini bilmiyorum lakin yumurta icinde az hava boslugu vardi ve icinde damarlari belli olmuyordu gelismis gorunuyordu. Lakin hala cikmadi yumurtadan. 21 gunu pazartesi dolacak bakalim. O zamanda cikmazsa zaten yumurta icinde ölmüştür.

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Dediğim gibi yapacaktım ama gerek kalmadı. Sabah 1.yavrum çıktı ve akşam üzeri 2.yavrum da çikti. Şuanda 6 yumurtadan 2 si çıktı. Biri geç gelişmiş ama epeyce büyük digerine göre. Ikiside ayni gun yumurtadan cikmasina ragmen biri daha iri ve buyuk. Digeri daha kucuk ama tam bir firlama gibi zayif ama yumurtadan cikmayi basarmis

Hemen karar vermeyin siz gene almayın belki 22 de çıkar geç gelişmiş olabilir

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]
Dediğim gibi yapacaktım ama gerek kalmadı. Sabah 1.yavrum çıktı ve akşam üzeri 2.yavrum da çikti. Şuanda 6 yumurtadan 2 si çıktı. Biri geç gelişmiş ama epeyce büyük digerine göre. Ikiside ayni gun yumurtadan cikmasina ragmen biri daha iri ve buyuk. Digeri daha kucuk ama tam bir firlama gibi zayif ama yumurtadan cikmayi basarmis

Gözünüz aydın o zaman. Diğer yumurtalar ne olacak?

Maşaallah bereketli üretimler zaten attığınız fotoğrafa göre 1 tane boş görünüyordu o da muhtemelen son yumurtladığı yumurtaydı sağlıkla büyüsünler