petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtadan hala yavru çıkmadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve muzaffer tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. muzaffer

muzaffer Guest

arkadaşlar dişi kuşumun altında şu an 4 yumurta var diğer 3 tanesini kırdı toplamda 7 tane yumurtladı ve şu an 4'ün üstünde sürekli yatıyor hiç kalktığı yok ama kuluçka süresi 20 gün oldu tam hala bir yavru çıkmadı neden olabilir cevaplarınız bekliyorum teşekkürler.:)

2. Hürkan YILMAZ

2-3 gün daha bekle bence çünkü değişebiliyor.

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Emre TURAN

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Dişi, 6 yumurtanın 3' ünü kırdı, 1 tanesi çürümüştü attım, şimdi 2 tane kaldı, dişi hala yatıyor ama kuluçka süreleri dolduğu halde çatlamadılar. Kalanları da pazar günü alıp atacağım.

4. usta

usta Guest

yumurta kırmaları kalsiyum eksikliğinden oabilirmi?

5. Hürkan YILMAZ

Kuş kumu varmı kafeste.Bizi haberdar edin merakediyorum çıktımı yumurtalar 3 gün olmuş.

Sayfayı Paylaş