petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtalar bozuldumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sami Eki tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sami Eki

Sami Eki Guest

Mrb arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlarım cevabını bekliyorum;
    Dişi yumurtaların üzerinden 3 saat civarı kalktı 1 haftadır yatıyordu yumurtaları yokladım soğumuşlar. Şimdi ise tekrar yatıyor dokundum yumurtalar ısınmış iç kısımlarında kararma yok döllenmiş yumurta çekirdeği var. Bozulduysa ne zaman kararır ? Yumurtaları almalımıyım

2. Emin Güleç

Emin Güleç New Member

Beğenileri:
    0
    yoo sakın almayın arada yem yemek için ya da başka ihtiyaçlardan dısarı çıkmıştır. yumurtaların canlı olup olmadıgını kendisi de anlıyor zaten bozuk yumurtaları kenarıya ayırır ya da folluktan atar siz ki çok rahatsız etmeyin önemli olan budur.

3. Sami Eki

Sami Eki Guest

Yani 3 saatten fazlada olsa önemli değil bozulursa kendi ayırıyor, ben 1-2 saat yatmazsa bozulur diye biliyordum. Bekleyelim o zaman teşekkür ederim

4. Emin Güleç

Emin Güleç New Member

Beğenileri:
    0
    dişi kuşunuz eğer hırçın değilse yumurta kontrolü yapın yumurtalar 8-10 günlük olunca alttan küçük bir fenerle ışık verin damarlar ve çekirdek belli oluyorsa sıkıntı yoktur. inşşallah haıyrlısı olur, güzel haberlerinizi bekliyoruz

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu bozuk yumurta

,
  2. kus yumurtasi nasil bozulur