Karadeniz Pet

yumurtalar dan çıkan yavru olmadı daha ne yapabilirim

• Konbuyu başlatan cemil_cemile
  • Başlangıç tarihi
C

cemil_cemile

Guest
Kuşum ilk yumurtayı bugün itibariyle 23 gün önce çıkardı ilk iki yumurta 21 günü geçti sizce ne yapmalıyım neden hala hareket yok

yumurta boş olabilir bozulmuş olabilir ortam nemi çok düşük ise kuş yumurtadan çıkamayabilir bu nedenlerden bir tanesidir. yumurtayı elinize alın kulagınıza tutun ses geliyorsa yumurtadan çıkmasına yardımcı olun

Birazdan eve geçeceğim elime alıp bakmam da bir sıkıntı olmaz demi

Birazdan eve geçeceğim elime alıp bakmam da bir sıkıntı olmaz demi

Muhtemelen birşey olmaz ama, kuştan kuşa değişir.
Kuşunuzu tanıyorsunuzdur, kıskanç mı?
Elinizin kokusunun sinmemesi için elinizi iyice yıkayın.
Almadan bakabiliyorsanız hiç riske girmeyin.
Ayrıca kuşunuz 3. yumurtadan itibaren başlamışsa yatmaya, çatlamaması normal.

Dışı biraz alışkın erkek saldırgan oldu yumurta çıkmaya başlayınca kuş ilk yumurtadan 6. Yumurtaya kadar hiç kalkmadı arada bi çıkıyor şu içmeye o kadar ilk yumurta birde 6 tane olunca tedirgin oluyor insan bakınca yazacağım hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

Baktım şimdi yumurtalara hiç birinde oluşum yok hatta biri boş çıktı ne yapayım

Nasıl oluşum yok içleri sapsarimi ışıkla baktığınızda damarlanma kapanma kararma yok mu eğer yoksa alın boşa yatmasin çünkü anladigim kadarıyla son yumurtadan nerden baksan 10 gün geçmiş

6 yumurtada da 23 günde hiç oluşum olmaması ümidi kesmemiz anlamına mi geliyor çıkaralım mi yumurtaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

Işte damarlanma falan yok

6 yumurtada da 23 günde hiç oluşum olmaması ümidi kesmemiz anlamına mi geliyor çıkaralım mi yumurtaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

aynen öyle eğer damarlanma yada içeride siyahlık göremiyorsan hepsi boştur.

Çatlamak üzere olan yumurtalarda damarlanma göremezsiniz.
Işık tuttuğunuzda yumurtalar karanlık koyu bir renk mi yoksa açık sarı bir renk mi?
Sarı renkli ise boştur, karanlıksa doludur.

Sanırım boş ama yanlış bir şeyde yapmak istemiyorum kararma vs yok ise alabilirsiniz birdahaki kuluckaya inşaallah eminsen al

kararma yok yaa sararma var ıcınde sarısı beyazı olduğu gıbı duruyor 2 tanesını kırdım bırı bos bırı sarı sı olduğu gıbı duruyor çıkardım yumurtaları nasıp değilmiş 23 gun bekledim bı hevesle olmadı :(

kararma yok yaa sararma var ıcınde sarısı beyazı olduğu gıbı duruyor 2 tanesını kırdım bırı bos bırı sarı sı olduğu gıbı duruyor çıkardım yumurtaları nasıp değilmiş 23 gun bekledim bı hevesle olmadı :(

İnşallah olur Allah'tan ümid kesilmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

keşke daha erken kontrol etseydiniz. neyse bakalım bir dahakine inş.

İnşaallah birdahaki sefere sizinde yavrulariniz olur maşallah kuşlarınıza

inşallah kafeslerı degıstırdım yerını içini farklı bir havaya gırsınler psikolojileri bozulmasın dıye dişi biraz durgun sadece inşallah bıdahakı sefere

Geri