petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yumurtaların boş ihtimali

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dişi kuş 5 tane yumurta yaptı bunun 2 tanesini kırdı fakat 3 tanesinin üzerine rahatsız felan edilmeden yatıyor kalktığı zaman kontrol edeyim dedim yumurtalar boş göründü, ne yapabilirim bu durumda şimdi? hayvanın ilk kuluçkası ek olarak.

2. ismail401
    Gizli

ismail401 Guest

suan aynı durumla ben de karşılaştım ilk yumurtlamasında 8 yumurta yaptı fakat hepsi boş çıktı sebebi ne olabilir acaba arkadaslar yardımlarınızı rica edeiz

3. mesese
    Gizli

mesese Guest

siz öyle diyince bende korktum şuanda benim kuşta ilk defa yumurtladı 7 tane cum günüilk yavrunun çıkması lazım inşallah saglam çıkar...

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Valla hocam hayvanında dermanı kalmadı vitamin felan veriyorum, hayvan kilolu birşeydi incecik kalmış yumurtlamayı kesse keşke.

5. ismail401
    Gizli

ismail401 Guest

bugün bi kaç abimizle konuştum sorunu anlattım sıcaklardan dolayı döl tutmaya bilir bunun içinde döl tutucu ilaçlar var onlardan kullanmamı tavsiye ettiler

Sayfayı Paylaş