petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yumurtalarını Kırarmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sertac SAYAR tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sertac SAYAR
    Gizli

Arkadaslar benim dişi kuş hamile sanırsam aldığım yerde baska bir kuşla çiftleşmiş galiba simdi soruma gelirsem erkek kuşum çok bağırıyor televizyonun yanında duruyor kafes ses 15 lerde oda cok gurultu oluyor kuş da bağırmaya başlıyor ilerde yumurta olursa televizyon sesinden kuş yumurtaları Kırarmı?
    Dükkanda bir çiftim daha var evdekileri de dükkana mı götüreyim ne yapmalıyım?
    Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    o kadar sesten rahatsız olma ihtimalleri çok yüksek

3. Sertac SAYAR
    Gizli

Bu konuda Fikri olan yokmu?

4. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    eğer yumurta ve sağlıklı yavru almayı düşünüyorsanız daha sakin bir odaya almalısınız kafesinizi imkanınız varsa çünkü orda hertürlü kuş rahatsız olacaktır

5. Sertac SAYAR
    Gizli

Ne yapmalıyım ne onerirsin babamda gece 12 de uyuyor televizyon basinda kuslarda anca o saatten sonra uyuyor dişi yuvaliga girmeye calisti tv nin sesi yukselince kus sıçradı yuvaliga girmedi

6. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    televizyonun yanında derken tv nin bulunduğu odada mı duruyor ? benim çiftimde tv nin bulunduğu odada 12 den önce kapanmaz. hatta kimi zaman gecenin bir vakti de izlenir kuşum kuluçkaya yattı ve yumurta kırma gibi bir sorun yaşamadım sesten kaynaklı.

7. Sertac SAYAR
    Gizli

Evet televizyon odasında diğer odalar soğuk olduğu için mecburen orda kafesi
    inşallah bende de öyle bir sorun olmaz.
    Cok tesekkur ediyorum.
    Görüşlerini belirtilen arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben olsam dükkana götürürdüm onların sesleriyle kizisirlar ilk yavrumu da alıp eve getirirdim :)

9. Sertac SAYAR
    Gizli

Annemde öyle söylüyor dükkana götür yavru olnlunca ece getir diye kadın rahatsız oldu haliyle sesten.
    Teşekkür ediyorum. :)

Sayfayı Paylaş