Karadeniz Pet

Yumurtladı!!!

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum yumurtladı yumurtlamaz demişti bazı üyeler :) şuan ne yapmam gerek altını nasıl temizliycem yardım edermisiniz.

hiçbirşey yapmana gerek yok..tamizliğini ilk zamanlar çok fazla yapıp kuşları ürkütme..yemini suyunu taze tut ve fazla rahatsız etme..şimdiden gözün aydın..

teşekkürler dişi kuşum nadiren yuva dışına çıkıyor ama hemen geri dönüyor daha 1 tane yapmış.

hayırlı olsun kardeşim , benim dişide bi yumurtlasaydı son zamanlarda kuyruk iyice düştü , çiftleşmek istemiyo sürekli yuvayı dövüyo halsizleştide bi yer degştirmem hayvanı sitrese soktu iyice...s

ilk yumurta olduğu için çok fazla yuvalıkta vakit geçirmez..2. yumurtadan sonra daha sık yuvalıkta kalır..

Hayırlı olsun, gerisinin gelmesini temenni ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
evet o kuşlar inşallah boş çıkmaz :D teşekkürler

teşekkürler berrin hanım sizin yavrular nasıl :)

kuşlarını ürkütmeden yumurtaya fenerle bak. içinin dolu olup olmadgnı anlarsın ozman.

hayırlısı olsun, Benim kuşum da bugun yumurtladı 4. kuluçkası maşallahı var daha 2 yaşında bile değil

Hayirli olsun kardesim 2vaya3gun icinde bidaha yumurtlayabilir benimkide3.cuyu yumurtkayali 2 gun oldu az oce 4.nun temeli attilar insallah bos cikmaz .... :)

daha yumurta günlük değil :D şimdi bakmam doğru olurmu

Simdi baksanda belli olmaz bos ise disinin kirma ihtimali wardir sen hec dokanma zamana birak :)