Karadeniz Pet

Yumurtlama..

Tiqsiz

Yeni Üye
Benim Muhabbet Kuşum Yavruluğundaki Talaşları Kafesin İçine Çıkardı Ve Kafesin İçine İki Tane Yumurtladı Yumurtaları Alıp Yavruluğa Alsam Sorun Olurmu.Erkek Kuşu Dişiden Ayırmalımıyım.Birde Çok Nadir kuluçkaya Yatıyor Bunu Neden Yapabilir.

Yumurtaları Yavruluğa Koyma İsteğimin Sebebi Yumurtaların Ayrı Yerlerde Durması

Cevaplarsanız Sevinirim

Son düzenleme:
Anlamadım yumurtayı kafesin altına mı yaptı ?

Benim Muhabbet Kuşum Yumurtalığındaki Talaşları Kafesin İçine Çıkardı ikinci Yumurtasınıda Yumurtladı Yumurtaları Alıp Yumurtalığa Alsam Sorun Olurmu.Birde Erkek Kuşu Dişiden Ayırmalımıyım.birde Çok Nadir kuluçkaya Yatıyor Neden Yapabilir

Ikinci yi yeni yaptıysa
yatmaya başlar
talaş ları atması
tamamen
kuşun kendi tarzı

Kafesin İçine Yumurtladı Yavruluğa Değil

Benim Muhabbet Kuşum Yavruluğundaki Talaşları Kafesin İçine Çıkardı Ve Kafesin İçine İki Tane Yumurtladı Yumurtaları Alıp Yavruluğa Alsam Sorun Olurmu.Erkek Kuşu Dişiden Ayırmalımıyım.Birde Çok Nadir kuluçkaya Yatıyor Bunu Neden Yapabilir.

Yumurtaları Yavruluğa Koyma İsteğimin Sebebi Yumurtaların Ayrı Yerlerde Durması

Cevaplarsanız Sevinirim

galiba talaşı tekrar koyayım mı diye soruyosun koyma çünkü kuş isteseydi zaten atmazdı bırak öyle kalsın. erkeğide bence ayırma çünkü kuluçka dönemi boyunca dişiyi erkek besleyecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

o zaman yumurtaları yuvalığa koymalısın

Sorun Şuki Kuş Kafesin İçine Yumurtladı Yavruluğa Değil Ben Yumurtaları Yavruluğa koysam Olurmu Diye Sordum

Bence yumurtaları koy yubalığa yerde zaten yavru şansı 0 belki yuvalıga yatar dişi en azindan bir sans . dişi kus yuvalikta bisey istemez zaten atar herseyi zorla birşey koyma

galiba talaşı tekrar koyayım mı diye soruyosun koyma çünkü kuş isteseydi zaten atmazdı bırak öyle kalsın. erkeğide bence ayırma çünkü kuluçka dönemi boyunca dişiyi erkek besleyecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:04 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

o zaman yumurtaları yuvalığa koymalısın

Peki Yumurtaları Aldım Diye Kırmasın Yumurtaları ?

Ve Kuş İlk Başta Kafesin İçine Yumurtladı Diye Diğerlerinide Oraya Yumurtlamasın ?

al folluga koy zaten kafeste yumurta boş çıkar yatmaz dişi üstüne orda

dişi kuşu elleyip sitrese sokma hiç bol dua et elinle alma bide yumurtaları bi kereden bişe olmaz ama fazla oynama yumurtaları kendi hallerine bırak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

dişi kuşu elleyip sitrese sokma hiç bol dua et elinle alma bide yumurtaları bi kereden bişe olmaz ama fazla oynama yumurtaları kendi hallerine bırak

Ben Dişi Kulu Elimle Yavruluğa Koydum 20 Dakika Durdu Çıktı Şimdi Yine Girdi Belki Diğer Yumurtaları Yavruluğa yumurtlarsa Onlara Bakar Belki ilk Yavrularım Olacak Diye didikliyorum