Karadeniz Pet

Yumurtlarmı

Mediha sener

Yeni Üye
Mike&mia

Z7qMNk.jpg
[/url][/IMG] benim bu kuslarim var disi cok otuyo sabahlari erkek ona bakilirsa az yuvaya az giriyolar disi erkegi bazen kovaliyo bazen opuyo ne olur sizce

Son düzenleme:
her eşte olan şeyler bunlar rahatsız etmeyin siz yinede

Yuksek yere kaldirdim ole olmasi grektigini solediler ama erkek disiye gore niye durgun

hiç çiftleştiklerini gördünüz mü

Farketmedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Ama bazilari ayni cins degil olmaz diyor dogrumu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Hizli cevaplar verebilirmisiniz acil isim varda lutfen

gözlemleyin biraz. bu arada plastik tüneği hiç sevmezler tahta koyun. gaga taşı yerine de kalamar kemiği tercih edin

Bnm yasadigim bolgede tahta tunek satmiyorlar carsiyada pek gitmedigim icin bnu tercih ettim murekkep baligi kemiginide bitirdiler yoksa ondn vardi tekrar almayi dusunuyorum

İkisi de kızgın yuvalık takılı olsun her an yumurtlaya bilirler ama ara da salın kafes dışında daha rahat olurlar

Cinsleri çiftleşmeleri için bir engel değil. Acele etmeyin, kendi aralarında anlaşmaya çalışıyorlardir. Benim dişide kuluçka döneminden önce çok baskın dı simdi ise erkek daha baskın.

Endiselenmeye baslamistim cunku erkek sessiz ama disi erkegi kovaliyo bide erkek niye durmadan yuvaliga girer

kaçan kovalanırmış erkek akıllı. o kovalasa dişi kaçar. erkek blöf yapıyor

disi kusun cok guzelmis masallah benim disi kusumda oyle erkegi kovaliyor bnlar ciftlesme belirtisi merak etme ;)

Cok tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Olabilir doğu kan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Arkadaslar size bide 1 tane daha sorum olacak ben bgn mesela elimi kafeslerine kattigimda yemligi temizlemek icin ikisi birden yuvaya girdi ama kavga ettiler icinde sonra birbirinin kafasini kasidi neden acaba

Cok tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Olabilir doğu kan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Arkadaslar size bide 1 tane daha sorum olacak ben bgn mesela elimi kafeslerine kattigimda yemligi temizlemek icin ikisi birden yuvaya girdi ama kavga ettiler icinde sonra birbirinin kafasini kasidi neden acaba
Kuluçka yaklaşıyor olabilir. Daha önce böyle bir durum sergilemedilerse bir kaç güne yumurta gelebilir. :))

İNŞALLAHH :) ama pek sanmiyorum ciflestiklerini gormedim!!

Son düzenleme:
levent ağabeye etiket atalım bi baksın [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi bi yardımcı ol ya

Fotoğraflar güncelse kuşlar kızışmaya başlamış. Fazla rahatsız etme. İnternetten çiftleşme ve yavru besleme sesleri indirip dinletirsen faydası olabilir. Yuvaya girmelerinin nedeni senden korkmaları. Tünek sağlam olsun. Kuru bir dal kesip koyabilirsin. Kalamar kemiği olsa iyi olur..