petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığa bir baktım 2 Tane Yumurta :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Hayırlı Cumalar.Selamun Aleyküm arkadaşlar 1 haftadır yok dişi kuşun popo tüyleri döküldü yok o yok bu diye sorular soruyordum size :D 1 haftadır dişi yuvalığa bakmama engel oluyordu bugün yem yemeye çıkmışken bi bakim dedim 2 tane yumurta vardı küçük küçük Allahım Mütiş duygu :D kuşlarımın ilk kuluçkası aynı zamanda benim ilk deneyimim :D dişi zaten 4-5 gündür yuvada yatıyodu erkek hummalı bir çalışma işinde sürekli yem kusuyor gidiyor yuvada dişinin yanına yatıp yem kusuyor :D Şimdi size sormak istediğim şey birazdan petshopa gidicem hangi yemden alayım ne alayım . Önceden kullandıgım yem normal yemdi 2 liralık devam edeyimmi ona yoksa başkamı alayım Çok Teşekkür ederim Hepinize :)
    [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] size Sora sora yumurtlattım sonunda abi :)

#1 Ediz Edizoğlu, 9 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ocak 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selamlar Ediz,
    Varsa Vitakraft Australian yemi al. 800gr. 15-20TL arası.
    Yoksa Versele LAganın karışık muhabbet kuşu yeminden alabilirisin. 500gr. 8-10TL.

Maşallah, hayırlı üretimler olsun.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Aleykümselam.gözün aydın hayırlı olsun Allah sağlıkla büyümelerini nasip etsin

4. Ediz Edizoğlu

Abi 2 tane yumurta yan yanaydı sanki birtanede onlardan ayrı gördüm oda yumurta olabilirmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:08 --

Saol kardeşim :)

5. Levent ACAR

Beğenileri:
    75

6. Ediz Edizoğlu

7. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    A.selâm kardeşim hayırlı cumaların olsun. Darısı başımıza maşallah kuşlarınıza. İnşallah yumurtalar çıkar ve anne babaları gibi uçmayı nasip eder Allah.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah çok sevindim Ediz gözün aydın Rabbim olmayanlara da nasip eylesin hayırlı cumalar artık rahatsız etme yuva için yapacak bir şey yok nasılsa öyle kalsin

9. Ediz Edizoğlu

Amin Amin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Tamam Yusuf :) Geçen Demekki yumurtası varmış :) Yusuf şimdi 2 tane varya ben bugünü not aldımda ilk yumurta kaç gün önce gelmiştir tahminen hangisi ilk onuda bilmiyorum :)

10. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsn gözün aydn darısı başımıza

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. Ediz Edizoğlu

Saol kardeşim inşallah tüm arkadaşlara nasip olur

12. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Yuvalığın kapağınmı açıp dişi kuşu kışalarsın kafese doğru çıkar, işini gördükten sonra girmesi gerek kendi. Grimiyorsa parmağını kafesin içine doğru uzat, kesin girecektir yuvalığa.

#12 Levent ACAR, 9 Ocak 2015
    Son düzenleme: 9 Ocak 2015
  13. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=9274]Ediz Edizoğlu[/MENTION] hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda yavruları da alırsın... benim çiftlerimde önümüzdeki hafta yumurtlayacak inşallah bu hafta çiftleşiyorlardı sürekli bende senin tattığın duyguları tadarım... hayırlı cumalar olsun herkese...

14. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    Vitakraft Australian en iyi yem bence besin değerleri yüksek o yemden alabilirsin

15. Ediz Edizoğlu

Keşke öyle yapabilsem abi dişi elime saldırıyor :D fazlada rahatsız etmek istemiyorum bekleyelim bakalım :D Levent abi erkekte hep yuvanın içinde neden ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:38 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

Kardeşim harika duygu :D Allah herkeze taddırır inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:38 -->-> Daha önceki mesaj 14:38 --

Fiyatı nedir

#15 Ediz Edizoğlu, 9 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ocak 2015
  16. board

board New Member

Beğenileri:
    0
    en son 18 tl ye almıştım

17. Ediz Edizoğlu

Saol kardeşim

18. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    2 gün önce olabilir

19. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Hayırlı olsun yumurtalar sorunsuz çıkar işallah

20. Ediz Edizoğlu

Tamam kardeşim Bişe sorcam Erkekte Hep dişiyle birlikte Yuvada neden ? Acaba Yuvadamı çifleşiyolar çünki çifleştiklerini hiç görmedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:48 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

İnşallah Kardeşim Saolasın :)

Sayfayı Paylaş