petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığa dışkı yapması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gurcan38 tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar, kuşum ilk günlerde çok temizdi 5. yumurtadan sonra iyice saldı.
    kakasını dışarı yapardı 5 tane yumurtadan 2 tanesi doluydu 2 side çıktı fakat birisi erken öldü ilk çıkan yumurtadaki yavru çıkalı tam 12 gün oldu.
    sormak istediğim şey içinde yavru bulunan yuvalığa sürekli kakasını yapıyor yuvalık çok pis kokuyor bu yavruya zarar verir diye düşünüyorum. parazit olmaya da başladı dün tüylerindne gezerken gördüm ilaç kullanacağım. diyorum ki yeni bir yuvalık alsam yavruyu ona koysam sıkıntı olurmu veya yuvalığın altına birsey koyayım (şimdiden söyleyeyim kum ve talaş sevmiyor anne) ne önerirsiniz nasıl bu huyundan vazgeçiririm ilginiz için teşekkürler.

2. musa351

musa351 Guest

yeni konu nasıl açabilirim acaba yeniyim de

Sayfayı Paylaş