petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığa İlgisi Olmadan Çiftleşme..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin ZORLU tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin ZORLU

Dişi kuşum pek yuvalıkla ilgili değil yuva ağzında duruyor 1-2 kez içine girip çıktı o kadar. ama erkek kuşla son zamanlarda çiftleşme belirtileri var. erkek arada üstüne çıkıyor ama çok kısa sürüyor. acaba diyorum yuvalıga pek girmeden çiftleşme olur mu?

2. berkk

berkk Guest

valla benim dişi yuvalıga günde 1-2 girerdi 1 dk bile durmadan çıkardı sonra çiftleştiklerini ilk yakaladıktan sonra yuvalıkta bol bol zaman geçirmeye başladı ve 3 gün sonra ilk yumurtayı bıraktı. biz fark etmeden 4-5 gün önce işi pişirmişler ancak bu sürede pek yuvalıga girmediler.

yumurtlamadan 2-3 gün önce falan iyice yuvalıkla ilgilenmeye başlıyorlar diye de biliyorum.

3. Yasin ZORLU

yavrularda sorun falan varmıydı? daha doğrusu yumurtalarda.

4. berkk

berkk Guest

yumurtlamaya geçen pazartesi başladı tam 1 hafta oldu şu an kuluçkada bir sorun yok gibi ama yumurtalara bakmadım boş mu dolu mu diye.

5. Yasin ZORLU

tşkler cevap için. demek ki bizde de aynı olacak. hadi bakalım inşallah

Sayfayı Paylaş