petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalığın içine talaş koydum yardım!!!ACİLL

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete Aytun AYDIN tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mete Aytun AYDIN

Arkadaşlar dişim yaklaşık 5-10 gündür yuvalığın içine giriyor. Yuvalığın içine talaş koydum dişi kuşum talaşları kenarlara itmiş.Sadece yuvalığın içine yaptırdığım çamdan oyuklu tahta var. Yalnız dişi kuşum son 2 gündür kafesim tabanına inip kafes tabanına koyduğum kartonu kemirmeye çalışıyor. Acaba yuvalığın içine koymak için mi yapıyor? Acaba kafesin içine peçete felan mı atsam kendisi yuvalık için kullansa? Yada yuvalığa kuş kumumu sersem? Tecrübeli arkadaşlar yardım bekliyorum.

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kuş kumu dökün biraz yuvalığa

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben talaşta koydum kumda koydum kuş zaten tüylerinden yapıyor yuvayı. Ortası delik olan yeri temizlemiş sadece yumurtalar var

Sayfayı Paylaş