petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık değişimi konusunda yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hopexy tarafından 20 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Hopexy

Hopexy New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum yuvalığa 2 gündür ilgi gösteriyor talaşları attı dışarı yuvalığı folluksuz ve küçük olduğu için yuvalık siparişi verdim 2 güne gelecek şimdi ben bugünden eski yuvalığı çıkarsam 2 gün sonra gelince yenisini taksam bu 2 gün yuvalıksız kalması ilgisini azaltırmı yuvalığı küçük olduğundan dahada fazla küçük yuvalığa alışmasını istemiyorum açıkcası

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Hopexy

Hopexy New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah hocam peki yeni geleni taktığımda soğumaz dimi yeni gelen yuvaya karşı

4. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Soğumaz bence.Aynı yuvanın büyüğü sonuçta.

5. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    ben hagen plastik yuvalık kullandığım bir dişimi yavrular büyüdükten sonra bir süre ayırdım salmada kaldı. sonra başka eş seçtikten sonra ahşap yuvalıklı kafese koydum bir süre sonra gelen yumurtaları tek tek kırdı. yuvalıktan olabilir mi diye merak edip hagen plastik yuvalık taktım ve plastik yuvalık taktıktan sonra gelen hiçbir yumurtayı kırmadı hatta kuluçkaya yattı. bu konu hakkında konu da açmıştım hatta. ama sizin durumda ahşaptan ahşaba değişim olacağı için çok yadırgamaz sanıyorum

6. Hopexy

Hopexy New Member

Beğenileri:
    0
    Siznkinde hocam kuluçkalar arası farklı bende daha kuluçka başlamadı ondan olmuştur benimki daha iki gündür yuvaya ilgisi başladı daha olursada bendeki ilk kuluçkası olacak

Sayfayı Paylaş