Karadeniz Pet

Yuvalık takmalımıyım

Alidgn23

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar kuşlarım kaç aylık acaba guzel bir coftler. Tahkini nekadar sure sonra yuvalik takmaliyim

Ekli dosyalar

• 20170915_160537.jpg
    20170915_160537.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 32
Hemen takın zararı olmaz sonuçta onlar ne zaman hazır hissederlerse çiftleşirler zaten.

4-5 aylık civarındalar.Yuvalık taksanız bile yavru almak için 4-5 ayları var.Onun için takmayın kafese ağırlık yapmasın.

Tsk ederim fazla oluyorum fakat bi sorum daha olacak. Disi kusumun kafasinin arka bolumunde sanki tuyleri dokuluyor bu tuy dokumunden midir yoksa hastalik mi. Gayet iyi durumu eglenceli kus egitimlide

Hocam çift kuşlarım var. Anne yuvalıkla ilk gün ilgilendi girdi kazıdı vs. Ama sonrasında hiç girmemeye başladı. Yuvalıkla devamlı işgilenme gibi bir şeyim yok müdahilde olmuyorum. Kızıştıkları halde çifleşmede yok. Dişş kalamar kemiğine ilgiyi artırdı. Ama popo tüylerindede dökülme yok. Ne yapmamı önerirsiniz.

Kizistirici yemler var takviye yap zamanla ilgi duyarlar kendilerini hazir hissettiklerinde. Yemide petshoplarsa bulursun

Kizistirici yemler var takviye yap zamanla ilgi duyarlar kendilerini hazir hissettiklerinde. Yemide petshoplarsa bulursun
Nijer keten kullanıyorum. Mama yapıyorum. Yem çimlendiriyorum. Ama farkettiğim kadarıyla galiba dişi yuvadan korkmaya başlamış. Yerdem 1.70 cm kadar yukarıdalar. Birbirleri ile anlaşmaları güzel.

Geri