Karadeniz Pet

Yuvalık , yumurtlama zamanı , oda sıcaklığı (her fikir önemli)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
1) yuvalık , halk arasında su kabağı olarak bilinen yuvarlak ince tahta dan olabilir mi ? Dişiye veya yavrulara zararı olur mu ?

2) kuşlar kış aylarında yumurtlar mı kasım aralık ocak gibi ?

3) çiftime çatı katında bakıyorum 3 tarafı kapalı kafesleri var direk rüzgara maruz kalmıyolar ama yinede soğuk kuşlara çok büyük bir sorunu olur mu ?

2 Kuşlar kış aylarında yumurtlar tabiki belirtmemişsiniz muhabbetkuşuysa.
1 Yuvalık ince kabaktan olmaz bence muhabbetkuşları kemirgendir onu rahat kemirirler..
3 Nerede oturduğunuzu belirtmemişsiniz örneğin Antalya kış sıcaklığıyla Ankara bir değil.. Ben yine de soğuk olacağını düşünüyorum çatı katının

2 Kuşlar kış aylarında yumurtlar tabiki belirtmemişsiniz muhabbetkuşuysa.
1 Yuvalık ince kabaktan olmaz bence muhabbetkuşları kemirgendir onu rahat kemirirler..
3 Nerede oturduğunuzu belirtmemişsiniz örneğin Antalya kış sıcaklığıyla Ankara bir değil.. Ben yine de soğuk olacağını düşünüyorum çatı katının

Evet muhabbet kuşu ve İstanbul da yaşıyorum şuan ki hava sıcaklığında kuş çatıda durabilir mi ? Bizim mahalledeki petshop da adam hep dışarda bırakıyo kuşlar da pek üşüyo gibi durmuyor ?

bal kabanı kuş deler parcalar olmaz o ... oda 20 derecee olsa yetelidir yer 20 derecede ürerler en az 18 daha aşası sorun olur

Benim kuşlarım da boş daire de giriş katta herhangibir şey yakmıyorum.. Çok soğuk olmuyor ben de İstanbuldayım fakat çatı arasının çok soğuk olacağını ve hava akımı olacağını düşünüyorum

Benim kuşlarım da boş daire de giriş katta herhangibir şey yakmıyorum.. Çok soğuk olmuyor ben de İstanbuldayım fakat çatı arasının çok soğuk olacağını ve hava akımı olacağını düşünüyorum

3 tarafı kapalı sunta veya medefeden kafes yapıcam ve yanlarına strafor yani dış cephe yapımında kullanılan köpükten koyucam ve direk rüzgara maruz bırakmıcam

Geri