Karadeniz Pet

Yuvalık?

özgepınar26

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba ben 10 gün önce 3.5 yaşındaki oğluma 1 yaşını geçik sandığım ama burdaki yorumlar sonrası 5 aylık olduğunu öğrendiğim dişi eş almıştım. Yuvalık takmam doğru olurmu acaba erkenmi takılıydı dişi alışana kadar çıkarıyım dedim ne yapmalıyım acaba. Bu arada maşallah iyi anlaşıyorlar eş tuttular :)

Yuvaligin takılı olması iyi olur bence takın. Maşallah oglunuza ve kuşlarınıza

Yuvalarını benimsesinler, bence de takılı kalsın..

çok fazla bilgim yok ama küçük dişi yada erkek çiftleşmeye yanaşmıyormuş siz yavrulukda taksanız olmazmış bir makale okudum da orada yazıyordu

çok fazla bilgim yok ama küçük dişi yada erkek çiftleşmeye yanaşmıyormuş siz yavrulukda taksanız olmazmış bir makale okudum da orada yazıyordu

yok zaten şuan yavru flan beklediğimden değil zamanı var biliyorumda yuvalığa alışssınlar dişi meraklı didikliyor yuvanın içine doğru bakıyor yuvalığı takmadan önce kavga etmiyor ama oğlumu kovalıyordu :D

Benimde çok fazla tecrübem yok ama ben olsam 1-2 ay sonra yuvalık takardım.

Son düzenleme:
takın bence şimdiden alışsın benim kuşum dişi daha eş almadan önce takmıştım :D şimdi günün çoğunu yuvalığın içinde geçiriyo daha yavrusu yok ama olcak inşallah

takın alışsın yuvalıga ve kalamar kemıgınıde unutmayın muhakkak kafesde bulunsun

Gaga taşım var kalamardamı almalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Gp09g6.jpg

Oğlumun bahtına bu dişi küçük müçük ama cadı arada kriz geliyor kafeste uçmadık yer bırakmıyor oğlumu kovalıyo kavga gürültü yokta kriz geliyor heralde :D

Gaga taşım var kalamardamı almalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:26 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Gp09g6.jpg

Oğlumun bahtına bu dişi küçük müçük ama cadı arada kriz geliyor kafeste uçmadık yer bırakmıyor oğlumu kovalıyo kavga gürültü yokta kriz geliyor heralde :D

yaşı daha çok küçük. en az 4 ayı var yumurtlama için.