petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalıktan çıkmıyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal KURDDAN tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaslar yaklasık 10 gün önce yumurtalı çift aldım 2 yumurtası vardı yatmadı bende yumurtaları aldım 5-6 gündür yuvalığa girmiyorlardı ama 2 gündür çıkmıyorlar hem dişi hem erkek ikisinin birden girmesi normal mi kuşları korkutmadım kendi hallerindeler.Acaba yeni yumurta hazırlığı mı yuvauya girmeleri.

Diğer bir sorum başka bir çiftim var dişi sürekli kum yiyor neden acaba problem nedir?

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Buyuk ihtimal yeni yumurtalar gelicek rahatsiz etme kum yemesi soryn deil zaten yarisini geri doker rahat ol

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Çiftler birbirini görüyorsa utanıyor olabilirler. Mahremiyet diye bir şey var

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı yuvaya giriyorlar :) nerde kaldı mahremiyet :D 2 çiftindede bir sorun yok, sen rahat ol.

5. armand0

armand0 Guest

Yumurta hazırlığı yapabilir çiftler birbirini görmesse daha iyi olur diğer çiftiniz ise kalsiyum açısından kum yiyebilir endişe edilcek birşey yok

Sayfayı Paylaş