Yuvasına bakılmasına izin vermeyen dişim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    8
    Yer:
    Ankara Pursaklar
    Arkadaşlar dişi kuşum inşaallah yumurtlayacak belki de yumurtladı ama bakmak istediğinde yuvasından asla çıkmıyor. İçindeyken baktığımda ise ıstırmaya çalışıyor. Ne yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Kontrol etmeli miyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Yuvalığımın içinde ortasında delik olan nır tahta var kuş hep onunla oynuyor altına giriyor , gagalıyor belki yumurtası altında kalacak ne yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Cevap yazarsanız sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Yardim edecek yok mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

14 saattir bekliyorum bi Allah' ın kulu Cevap yazmıyo. Bilgisinin sadakasını verecek yok mu arkadaşlar?

2. airordu

airordu Aktif Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ORDU
    Kuşları rahat bırakın bence. Evet merak ediyosunuz ama sabretmeniz gerekiyor. illa bakmak istiyorsanız kuş muhakkak dışarı çıkar yuvadan takip edin o zmn bakın

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    8
    Yer:
    Ankara Pursaklar
    Eyvallah kardeş saolasın peki ben merak ettim yuvaya baktım içindeyken bi kaç kere bi de kafesi yerine koyarken çarptım yumurtalarını kırar mı ? Bi sorun olur mu?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    353
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Hiç bir sorun olmaz ama çok sık bakarsanız kirabilir bence kendi hallerine bırakın maşallah kuslariniza

5. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    8
    Yer:
    Ankara Pursaklar
    Saol çok teşekkür ederim ikinize de Allah razı olsun

Sayfayı Paylaş