Karadeniz Pet

Yuvasına bakılmasına izin vermeyen dişim

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar dişi kuşum inşaallah yumurtlayacak belki de yumurtladı ama bakmak istediğinde yuvasından asla çıkmıyor. İçindeyken baktığımda ise ıstırmaya çalışıyor. Ne yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Kontrol etmeli miyim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Yuvalığımın içinde ortasında delik olan nır tahta var kuş hep onunla oynuyor altına giriyor , gagalıyor belki yumurtası altında kalacak ne yapmalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Cevap yazarsanız sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Yardim edecek yok mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

14 saattir bekliyorum bi Allah' ın kulu Cevap yazmıyo. Bilgisinin sadakasını verecek yok mu arkadaşlar?

Kuşları rahat bırakın bence. Evet merak ediyosunuz ama sabretmeniz gerekiyor. illa bakmak istiyorsanız kuş muhakkak dışarı çıkar yuvadan takip edin o zmn bakın

Eyvallah kardeş saolasın peki ben merak ettim yuvaya baktım içindeyken bi kaç kere bi de kafesi yerine koyarken çarptım yumurtalarını kırar mı ? Bi sorun olur mu?

Hiç bir sorun olmaz ama çok sık bakarsanız kirabilir bence kendi hallerine bırakın maşallah kuslariniza

Saol çok teşekkür ederim ikinize de Allah razı olsun

Geri