Karadeniz Pet

çifleşen kuşum yumurtlamıyor

Degisim yapsaniz tek ciftle ayni olucaktir ortama alisma es tutma derken 3 5 ay belki surecek bir cift daha alin kuslariniza yazik olmaz boylelikle

var zaten bır cıftım daha bunları satıp yawrulu yumurtalı alacam

bence mart ve nisan ayını geçirmeden kuş değiştirmeyin arkadaşlar.bu kadar bekleyip baharda kuş değiştirilmememli bence.

bence mart ve nisan ayını geçirmeden kuş değiştirmeyin arkadaşlar.bu kadar bekleyip baharda kuş değiştirilmememli bence.
Katılıyorum ilk baharın gelmesi ile Mart nisan Mayıs havalar ısınacak tuye girmeden güneş ışığı ile zaten cosuyorlar bencede en az bir agustos beklenmeli

Ustat kolay gelsin kuslarınızda durum nedir ,ayni durum bendede var erkek abaza. disi pek pas vermiyor erkek. 1yasinda sayir disi 5_6aylik gibi erkek disiye yem veriyor kur yapiyor opuyor disi tık yok. disi bizimkinin 2 ei birinci ishalden oldu. Bunlari. bakim ne olacak

Durum devam ediyor kuslarin ciflestigini goryrum aradabir ancak disi ne yuvaliga giriyor nedebir yumurta belirtisi var

Bendede ayni durum bir degisiklik yok malesef dişi kuş yuvada ama gel gör yavrudan eser yok 2 cift var bende digerlerinde hiç hareket yok kimsenin olmadigi odada duruyorlar yumurta mamasi haftada 2 gun veriyorum ayrica günlük yem su takviyesi var ama sonuc yok ben haziran a kadar zaman verdim hazirana kadar gelişme olmazsa ciddi şekilde bu uretim sevdamdan vazgecicem 1.5 yildir olmadi nasip kismet demekki daha once 1 kulucka yavru alinmis takim bende yumurtlamiyorsa sorun demekki bende beceremedim diyorum herkese iyi akşamlar