Karadeniz Pet

İlk Defa Muhabbet Kuşu Besliyorum Birkaç Sorum Var

Yemliğini ve suyunu çözdü sanırsam sabah yiyordu yem dal darı alsam nasıl olur? Şimdilik vermesem mi yada? Yemi yiyor bayağı
Dal darıyı yemesini cok seviyorlar vermende sakınca olmaz haftada 1-2 gün verebilirsin ben bazen oyalansınlar diye koyuyorum önlerine. Kafesin üstünü uyuduğunda ört bence vücut ısısını korur en kötü önünü aç açık renk örtüyle örtebilirsin

Hani kuytu yer olsun böyle uyuduğunu anlasın en azından . Sen ilkkez besliyorsun aklına ne takılıyosa sor ve şunu unutma her kuşun karakteri farklıdır bazıları oyunçu olur bazıları yabani olablir Kuş alıştırma vieolaro izliyebilirsin ben hala uzliyorul öyle şeyler bilği ediniyorum

Hani kuytu yer olsun böyle uyuduğunu anlasın en azından . Sen ilkkez besliyorsun aklına ne takılıyosa sor ve şunu unutma her kuşun karakteri farklıdır bazıları oyunçu olur bazıları yabani olablir Kuş alıştırma vieolaro izliyebilirsin ben hala uzliyorul öyle şeyler bilği ediniyorum
örtüyü örteyim mi geceleri? gece yem vs. yiyor kalkıp görür umarım. 3 yanını sadece

kuş uçtuktan sonra hafif durgunlaşıyor bıraktığımız yerde kalıyor nedendir acaba uçmayı mı sevmiyor? ama kafesin tellerine tırmanıyordu

Geri