Karadeniz Pet

0 - 3 aylık yuvalandırılmaları gerekiyor !!

İlknur_bjk

Paylaşımcı Üye
Bu 2 can annesi tarafından terkedilmiş şekilde bir iş yerinde zorda olsa bakılıyorlar..Lakin bir an önce yuvalandırılmaları gerekiyor..Çünkü iş yerinde istenmiyorlar..Yaklaşık 3 yada 4 haftalıklar..Enjektörle besleniyorlar..Tuvalet eğitimleri çok küçük olduklarından şimdilik ıslak pamukla popo bölgeleri ıslatılarak ihtiyaçlarını gideriyorlar..Sarı olan erkek,beyaz olan ise dişi..Onlar hayata 1-0 yenik başladılar..Çünkü annesi tarafından terkedildiler..O yüzden onları asla terketmeyip,sıcacık evinizin bir parçası olarak görebileceğiniz bir yuvalara ihtiyaçları var..Lütfen bu canlara yardım edin,yardım edin ki sokağa terkedilmesinler..Onların size ihtiyaçları var..

Bende arkadaşım adına bu paylaşımı yapıyorum..Sayfanızda paylaşırsanız aşırı sevinirim..Bu canlara ulaşabileceğiniz kişinin iletişim bilgisi adı : Seher
Telefon numarası da : 0536 430 01 07

İnşallah yuva bulurlar. İnstagram, facebook gibi sosyal medyalarda da paylaşmak yuvalanma şanslarını arttırır. Sadece yuvalandırmaya ilişkin sayfalar da var oralara da ilanı iletin derim.

Geri