Karadeniz Pet

15 aylık dişi kuşumuzuz sırtında şişlik var gibi som 2 aydır kilo aldı uömakta sorlanamaya başladı.

tdemir

Yeni Üye
Sırtındaki şişlik nedir acaba veyerinere götürmemize gerek var mı?

Ekli dosyalar

• DC4ED600-3F7E-4430-BEF9-608146A0DBB6.jpeg
    DC4ED600-3F7E-4430-BEF9-608146A0DBB6.jpeg
    908.3 KB · Görüntüleme: 14
Kuyruğu hep böyle düşük mü ? Siz elinizle baktığınızda sırtında nasıl bir şişlik mevcut sert mi yumuşak mı ? Ayrıca eşi var mı dışkıları nasıl ? Belkide kızgınlık yumurtası vardır ? Ne zamandır böyle yoksa hep mi böyleydi ?

Elimize alıp bakmamıza izin vermiyor kendini kaşırken belli oluyor genelde ordaki şişlik uzun zamandır var tüylerini kabarttığı için oyle görunuyor sanıyordum. Yaklasık 7 aydır erkek var yanında dışkısıda gayet sağlıklı kilo aldı 1 2 aydır uçarken zorlanıyor bugünde kilo aldığının frkına vardım korktum biraz

Elimize alıp bakmamıza izin vermiyor kendini kaşırken belli oluyor genelde ordaki şişlik uzun zamandır var tüylerini kabarttığı için oyle görunuyor sanıyordum. Yaklasık 7 aydır erkek var yanında dışkısıda gayet sağlıklı kilo aldı 1 2 aydır uçarken zorlanıyor bugünde kilo aldığının frkına vardım korktum biraz
Hımmm belkide yağlanma olabilir egzersiz yaptırın siz uçsun yani :) ama çekebilirseniz resim paylaşımıda daha sağlıklı yorumları beraberinde getirecektir.

Hımmm belkide yağlanma olabilir egzersiz yaptırın siz uçsun yani :) ama çekebilirseniz resim paylaşımıda daha sağlıklı yorumları beraberinde getirecekti
Hımmm belkide yağlanma olabilir egzersiz yaptırın siz uçsun yani :) ama çekebilirseniz resim paylaşımıda daha sağlıklı yorumları beraberinde getirecektir.
Günde en az 3 saat acık kalıyorlar ama erkek cok hareketli dişi olan kafesten cıkıp 2 tur atıp duruyor erkek olan sık sık kusuyor dişiye sonra dişi gidip yem yiyor cok yemeden böyle oldu birazda

Geri