Karadeniz Pet

1aydır tüy döküyor..1haftadır Sürekli uyuyor az yiyor 2gundur su içmiyor ..Kuşum hasta mı?

yem yiyip yemediğine dikkat edin yiyorsa inşallah toparlar ama beslenmezse sizin kursaktan besleme yapmanız gerekir güncel dışkısını da paylaşır mısınız

yem yiyip yemediğine dikkat edin yiyorsa inşallah toparlar ama beslenmezse sizin kursaktan besleme yapmanız gerekir güncel dışkısını da paylaşır mısınız
Şükür azda olsa yiyor şimdi..1gün yemedi
ucu top iğne aparatı aldım ama şimdilik yesede yediği yetmiyor gibi
çokhalsiz sıksık tabanda uyuyor yiyiyor uyoyor ama moral bozuyor
5dk önce

Son düzenleme:
Rengini fotoğraftan tam anlayamadım siyah mı koyu yeşil mi?
Pirinç, Patates gibi şeyler haşlayıp vermeyi deneyebilirsiniz, seviyorsa yeşilliklerden yıkayıp kurutup verin.

Rengini fotoğraftan tam anlayamadım siyah mı koyu yeşil mi?
Pirinç, Patates gibi şeyler haşlayıp vermeyi deneyebilirsiniz, seviyorsa yeşilliklerden yıkayıp kurutup verin.
çok koyu yeşil gibi Siyaha yakın benimde gözler iyi değil ama
daha önce bembeyaz sarıyeşil ishaldi (üstteki resimler)
beyazlık çok kum yiyordu ondandır diye kaldırdım

Siyaha yakın olması da pek iyi değil ama kuş yoruldu hastalıktan belli ki inşallah sağlığına kavuşur , keşke iyi bir veterinere gitme imkanı olsa

Siyaha yakın olması da pek iyi değil ama kuş yoruldu hastalıktan belli ki inşallah sağlığına kavuşur , keşke iyi bir veterinere gitme imkanı olsa
Evet siyahın kötü işaret ancak ishalden sonra iyi geidi
çok yoırgun sizce bu sulphamezathine 1damlacseyretmeden vereyim mi?

Bu arada Keşke bütün veterinerlere öğrencilik yıllarında evinde kuş bakımı mecburi olsa...
Marmaristeyim kedi köpek için çok iyi veterinerler var hatta muğlada hayvan hastanesi var ama anlayan yok(aradım)
sadece kuş malzemesi satıyorlar

O ilacı hiç kullanmadım o yüzden cevap veremiyorum maalesef

O ilacı hiç kullanmadım o yüzden cevap veremiyorum maalesef
İyi ilaç
Gece gene sulandırılmış verdim sabah kendi suluktan içmeye başladı duruşu düzeldi
hala tabanda yiyor ama uyumuyor ve tüneğe çıkıyor
kanat germeye kendine bakıma,etrafa ilgi başladı..ishal bitti gibi dışkı rengi açıldı

bu dışkıdan sonra..Hayatında ilk haş Patates verdim yedi

Geri