Karadeniz Pet

2.5 aylık muhabbet kuşumun dışkısı neden böyle

Mhmtem1n

Meraklı Üye
20191119_153308_002.jpg

20191119_153308_002.jpg

2.5 aylık yeni yeni ilk tüyüne giriyor.
1.5 aydır bende sürekli kıçına dışkısı yapısıyordu ama ishal deildi ben surekli temizledim.Bügün byle dışkıladı.
Sürekli daldarı veriyorum.Ak darıyı kirmıyordu hep daldarı verdim.

Ekli dosyayı görüntüle 44053
Ekli dosyayı görüntüle 44053
2.5 aylık yeni yeni ilk tüyüne giriyor.
1.5 aydır bende sürekli kıçına dışkısı yapısıyordu ama ishal deildi ben surekli temizledim.Bügün byle dışkıladı.
Sürekli daldarı veriyorum.Ak darıyı kirmıyordu hep daldarı verdim.

Dışkının popoya yapışması kabızlık belirtisidir. Salatalık ve marul yedir biraz dengelesin.

Kuşun asıl sorunu koksidiyoz hastalığı. Koksidiyoz tedavisi uygula. Ve kuşu normal yeme alıştırmaya çalış bir şekilde.

Dışkının popoya yapışması kabızlık belirtisidir. Salatalık ve marul yedir biraz dengelesin.

Kuşun asıl sorunu koksidiyoz hastalığı. Koksidiyoz tedavisi uygula. Ve kuşu normal yeme alıştırmaya çalış bir şekilde.
Tedavi nasil olck

Tedavi nasil olck

PIYELOSEPTYL 50 mg 30 kapsül (Nitrofurantoin) yada SULPHAMEZATHİNE al. İkisinden biriyle tedavi edebilirsin.

PIYELOSEPTYL kullanıcaksan tam dolu suluğa kapsülün iç tozundan bir pirinç tanesi kadar ekliceksin.

SULPHAMEZATHİNE kullanıcaksan da tam dolu suluğa 4-5 damla damlatıcaksın.

İlaçlı suyu hergün tazeliceksin ve 5 gün, duruma göre 7 güne kadar kullanıcaksın. Geçmiş olsun...

PIYELOSEPTYL 50 mg 30 kapsül (Nitrofurantoin) yada SULPHAMEZATHİNE al. İkisinden biriyle tedavi edebilirsin.

PIYELOSEPTYL kullanıcaksan tam dolu suluğa kapsülün iç tozundan bir pirinç tanesi kadar ekliceksin.

SULPHAMEZATHİNE kullanıcaksan da tam dolu suluğa 4-5 damla damlatıcaksın.

İlaçlı suyu hergün tazeliceksin ve 5 gün, duruma göre 7 güne kadar kullanıcaksın. Geçmiş olsun...
Teşekkur ederim

Geri