Karadeniz Pet

2 kanat arasındaki boy farki ve fazla sprey sıkma

Mustafa bayrak

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum tüy döneminde bir kanati diğerinden kısa ve bitli okuduğunu öğrendik sprey sıktım biraz fazla sıktım bir şey olurmu ?

Çok mesefa yoktu çünkü kuş çok oynak 5 cm felan vardı Dr heihgt markası

kafesin etrafında siyah biseyler vardı ve hareket ediyorlardı ve kuş sabah akşam kasiniyordu

Kanat tüyleri düştüyse vs. böyle durumlar olabilir, spreyi fazla sıktıktan sonra hareketlerinde, dışkısında vs. bir değişiklik yoksa sıkıntı olmaz, gözüne gelmediyse sorun değil. B vitamini verirseniz tüyleri daha sağlıklı ve çabuk uzar, kanat tüyü bu şekilde çıkabilir.

Sağolun dışkısında bı anormallik var ama hareketli dışkısı etrafa sarı su yayiyor fotoğrafını atıyorum

Dışkılarında bir sıkıntı göremiyorum.

Bit için ensesindeki tüylere deri gözükene kadar üfleyin, 1 damla Vilmectin damla sıkın (1 damladan daha fazla değil). Aradan 10-15 gün geçtikten sonra 1 kez daha aynı şekilde 1 damla damlatın. Bit sorununu çözecektir. Sprey kullanmayın mümkünse.

Dışkılarında bir sıkıntı göremiyorum.

Bit için ensesindeki tüylere deri gözükene kadar üfleyin, 1 damla Vilmectin damla sıkın (1 damladan daha fazla değil). Aradan 10-15 gün geçtikten sonra 1 kez daha aynı şekilde 1 damla damlatın. Bit sorununu çözecektir. Sprey kullanmayın mümkünse.
Önlem için ne yapılmalı sprey çok iyi değilse ve neden iyi değil ozzy derm nasıl

Geri