Karadeniz Pet

2 saat içeriside öldü

Oguzcan

Yeni Üye
kuşum bu

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...t-resimler/yeni-fistik-gecti-elime-14436.html

az önce öldü

tabiri caizse durup dururken saat 21:00 a kadar normal her zaman ki gibi oyunlar oynadık üstümde uyudu boynuma girdi filan kafesine koydum dışarı çıktım saat 23:00 gibi annem aradı kafese gitmiş bakmış kıpırdamıyor eline almış ve o esnada elinde son nefesini vermiş

şoktayım şu anda hiç bir şey yokken durup dururken öldü

bunun kaynağı sizce ne olabilir moralimiz bozuldu 2 saatte oldu ne olduysa

geçmiş olsun üzüldüm... :(

Çokta Güzelmiş. Geçmiş Olsun Neden Öldüğü Hakkında Fikrim Yok Fakat Nazara İnanan Biriyim

Senin bir suçun yok. Takdir-i ilahi. Onun ömrüde o kadarmış. Çokta tatlı bir kuşmuş.

Geçmiş olsun. Kuş belli etmiş aslında öleceğini kursağı şişmiş hayvanın önlem alınması gerekirdi

Yabancı bir sitede okudum kuşlar hasta olsalar bile hastalıklarını belli etmezlermiş doğa yapısı gereği, ta kiiii artık ayakta duramayacak kadar olunca işaretler verirmiş. Sanırım kuşunuz sizden sakladı arkadaşımın başına da aynı şey geldi başınız sağolsun :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu kuş daha tüylerini bile tamamlamadan satılmış size bana kalırsa yem kırmayı bilmediğinden açlıktan ölmüş.

Çok üzüldüm geçmiş olsun.:(

bana kalırsa yem kıramadığı için açlıktan ölmüş olabilir. Keşke yem kırıp kırmadığını gözlemleseydiniz.

not: Yukarıdaki yorum görmeden yapılmıştır:))

Bu kuş daha tüylerini bile tamamlamadan satılmış size bana kalırsa yem kırmayı bilmediğinden açlıktan ölmüş.

Olabilir para vermedim hediye geldi yuzlerce kus tavuk saka bildircin bakan birisinden ama dediginiz gibi olabilir ama hic ac gibi de degildi yani baska seylerde veriyordum ama yemiyordu bilmiyirum artik

geçmiş olsun.yemine kum karıştırıyomuydun.

geçmiş olsun kardeşlik benimde aynı şekilde kuşum öldü hiçbir neden yokken seni iyi anlıyorum ama yapacak birşey yok ileriye bakmaktan başka malesef

kuşum bu

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...t-resimler/yeni-fistik-gecti-elime-14436.html

az önce öldü

tabiri caizse durup dururken saat 21:00 a kadar normal her zaman ki gibi oyunlar oynadık üstümde uyudu boynuma girdi filan kafesine koydum dışarı çıktım saat 23:00 gibi annem aradı kafese gitmiş bakmış kıpırdamıyor eline almış ve o esnada elinde son nefesini vermiş

şoktayım şu anda hiç bir şey yokken durup dururken öldü

bunun kaynağı sizce ne olabilir moralimiz bozuldu 2 saatte oldu ne olduysa

kardeşim resimleri dört gün önce atmışsın diyer konuda yem kıramamış olabilir yemlere kafasını soksa dahi kıramıyabilir siz belkide yem kırdıgını sandınız açlıktan öldü benim tahminim...

Geri