Karadeniz Pet

20 günlük yavrunun sol ayağı tutmuyor

Furkan1

Yeni Üye
Merhaba tekrar
Dün yavru kuş icin halsiz diye yazmıştım
Halsizlik hâlâ var ve sol ayağı tutmuyor.Kusu ters cevirdigimde sol ayağını cirpiyor ama ustune basip yuruyemiyor parmagimi kavrayamiyor ama sag ayağı bunları yapabiliyor. Morarma ya da herhangi bir sekil bozukluğu da yok.
Acı sesi cikariyor ve nefes alırken tik tik ses cikariyor.

VİDEO=

SM-A205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinir sistemine bağlı bir durum olabilir, ya da incinmiş olabilir. Röhnfried bt amin forte alın. Günde 1 damla suya 1 damla bt amin forte ekleyip verin ağızdan.
Ve de ayağına reparil jel sürün günde 2 kez sürün.

Sinir sistemine bağlı bir durum olabilir, ya da incinmiş olabilir. Röhnfried bt amin forte alın. Günde 1 damla suya 1 damla bt amin forte ekleyip verin ağızdan.
Ve de ayağına reparil jel sürün günde 2 kez sürün.
Dediklerinizin ikisini de bugün aldım 5 dk önce uyguladım inşallah iyi olur...

@Recai SULAMİS Bey bu arada ne kadar süre kullanmayalim bunları?
Röhnfried'i direk kafes suluğuna koysam olur mu bir damlasını bir damla suyla karıştırıp direk yavru kuşa vermek ağır gibi geldi bana çünkü normalde yarım suluga 5 6 damla koyuluyormuş.
Şimdiden Teşekkür Ederim.[emoji1]

@Recai SULAMİS Bey bu arada ne kadar süre kullanmayalim bunları?
Röhnfried'i direk kafes suluğuna koysam olur mu bir damlasını bir damla suyla karıştırıp direk yavru kuşa vermek ağır gibi geldi bana çünkü normalde yarım suluga 5 6 damla koyuluyormuş.
Şimdiden Teşekkür Ederim.[emoji1]

B vitaminini 3,4 gün. Kremi ise geçene kadar. Yavruya dediğim şekilde verin, dediğiniz dozaj yetişkin kuşlar..

Rica ederim..

Tamamdır ilgilendiğiniz icin teşekkürler. Gelişme olursa inşallah yazarım.

Geri