Karadeniz Pet

Röhnfried 20-30ml açıktan satan yerler neresi

ogzhan58

Yeni Üye
Röhnfried gibi vitaminleri açıktan doldurma satan güvenilir f/p petshoplar varmı mamaist dışında

Ben vitamin, probiyotik ve yemi Karadeniz Petten alıyorum. Çok memnunum probiyotik topaklanma bile yapmıyor. Bir kere alışveriş yaptıktan sonra farkı anlayacaksınız.
Neşeli Kanatlardan da alışveriş yaptığım oluyor. Orası da güvenilir.
Ama Karadeniz'de ihtiyaca göre daha fazla bölünmüş alabiliyorsunuz ve bir tık daha uygundu en son.

Ben vitamin, probiyotik ve yemi Karadeniz Petten alıyorum. Çok memnunum probiyotik topaklanma bile yapmıyor. Bir kere alışveriş yaptıktan sonra farkı anlayacaksınız.
Neşeli Kanatlardan da alışveriş yaptığım oluyor. Orası da güvenilir.
Ama Karadeniz'de ihtiyaca göre daha fazla bölünmüş alabiliyorsunuz ve bir tık daha uygundu en son.
Teşekkürler fiyatlar uygun görünüyor

Bende karadeniz petten alıyorum bir çok yere uygun ve kaliteli ayrıca Utku bey Röhnfried bayi bölgesi kendisi zaten . En çok hoşuma giden açıklamalı kağıtları yollaması . Eksik ürün gelirse hemen tekrar kargo çıkarması ilgi alaka süper

Grpet duymadım aslında ilk alışverişim neşeli Kanatlar orayida seviyorum sadece orada Röhnfried bölünmüş ürünler çok yok sonra karadenizpeti gördüm instagramda oradan 2 sefer yaptım kullandığım bütün vitaminler oradan şuan

Geri