Karadeniz Pet

2015 Show dişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ercan Uçar

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuş forum dışı sahiplendirilmiştir .

Son düzenleme:
ben pek yorum yapmam alıcı arkadaşlar yanlış yönlendırmek gibi olamasın ihtiyacı olan 3 e 5 e bakmayıp gozu kapalı alsın bu kusu.fotoğrafla birebir çok değişken ama gördüğüm kadarıyla kuş degerının cok altında satılıyor.bu fiyatın iki katının fazlası eder kimilerinde maşallah gönlüne sağlık kardeşim.ıhtiyacı olan kesinlikle kacirmasın haırlı satışalar kardeşim

Son düzenleme:
fotorafla birebir çok değişken ama gördüğüm kadarıyla kuş degerının cok altında satılıyor bu fiyatın iki katının fazlası eder maşallah haırlı satışalar kardeşim

Valla abi kuş bire birde görsen aynı erkekden iri güzel bir dişi .bu fiyatlara satılmaz ama işin ticaretini bilende bilmeyende yapınca malesef bu fiyatlara satmak zorunda kalıyoruz .inanırmısın ama hala pazarlık yapan var :) yani hiç bişey olmasa kendim kullanırım bir erkek bulup skıntı değil .

Valla abi kuş bire birde görsen aynı erkekden iri güzel bir dişi .bu fiyatlara satılmaz ama işin ticaretini bilende bilmeyende yapınca malesef bu fiyatlara satmak zorunda kalıyoruz .inanırmısın ama hala pazarlık yapan var :) yani hiç bişey olmasa kendim kullanırım bir erkek bulup skıntı değil .
kardeşim anlıyorum sonuna kadarda haklısın dedğim gibi ihtiyacı olan kaçırmasın gönlüne sağlıkm kardeşim

ercan kardeşimiz işin ciddi anlamda ticaretinde değil hobby olarak sevdiği için uğraştığı belli kendimde tanıdığım gördüğüm kadarıyla düzgün biri bana verdiği kuştanda memnunum saolsun o nedenle zaten söylediği gibi insanlar 150 liralık kuşu 50 liraya almaya çalışıyor yada bazıları 150 liralık kuşu 250ye satıyor yani herkes değişik kazıklama taktiği uyguluyor ama ercan arkadaşım öyle bişeyin peşinde değil böyle hayvanseverlere ihtiyacımız var

ercan kardeşimiz işin ciddi anlamda ticaretinde değil hobby olarak sevdiği için uğraştığı belli kendimde tanıdığım gördüğüm kadarıyla düzgün biri bana verdiği kuştanda memnunum saolsun o nedenle zaten söylediği gibi insanlar 150 liralık kuşu 50 liraya almaya çalışıyor yada bazıları 150 liralık kuşu 250ye satıyor yani herkes değişik kazıklama taktiği uyguluyor ama ercan arkadaşım öyle bişeyin peşinde değil böyle hayvanseverlere ihtiyacımız var

Ağzına yüreğine sağlık Kardeşim sen memnunsan ben daha da memnunum para nedir ki Hergün var arkadaş kardeş abi herzaman bulunmaz . Bu forumda birçok arkadaş abi kardeş edindim bu en büyük zenginlik zaten parayla alamıcağın tarzda 10 lira 20 lira için birbirini dolandıranlar görüyorum çok acıyorum allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah . Rabbim sana kardeşine ve kuşunuzada uzun ömürler versin kardeşimede selamlar tekrardan geçmiş olsun kardeşim .

Bunu zor satarsin cunku buna erkek bulmak zor :) saka bi yana masallah cok guzel kus hayirli satislar

maşallah Ercan bey. ben kuşunuzu almayı çok istiyorum. ama malesef benim jumbo bebiş henüz 3 aylık bir sorun olmayacaksa almaya hazırım.

evet hocam bı sekılde dediklerımın özeti söyledıklerınız.diyecek bişsey yokki tebrik etmek düşer bizede ercan kardeşimizi.isteyen istedıgını dusnur soyler ne dal darıları ne yemlerı ne mamaları ne vitamınlerı ne yem takvıyelerı ne cımlendırmelerı ne yavru besleme mamaları ve mamaların apartları aparatları hıjyeni hastalıgı ilaçları kafesi yuvalıgı salması vs vs gidiyor insanın zorunada hiç anlamayan biri çıkıp bu kusa cok ıstysn ben bunu falanca fıyata aldım deyıncede hiç bir dememek düşüyo ne diyeceksınkı tartısmayıp eyvallah dıyeceksın ercan kardeşim sagolsun cok ıstıyosun dıyenlere ınat bu fıyatı yazmıs maşallah kardeşim diyecek cok sey varda ne dıyeceksın o kus o hale kolay gelmıyor o saydıgım masrafları yok sayın emek ödenmez emek

Bunu zor satarsin cunku buna erkek bulmak zor :) saka bi yana masallah cok guzel kus hayirli satislar

Babada öyle geliyor :) teşekkür ederim abi sağolasın .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

maşallah Ercan bey. ben kuşunuzu almayı çok istiyorum. ama malesef benim jumbo bebiş henüz 3 aylık bir sorun olmayacaksa almaya hazırım.

Erkeğiniz daha küçük bu kuş 9 aylık genelde erkekler 5 aylıkken dişiler 10 aylıkken eşe geliyorlar bizim dişi kızgın eşe hazır ama sizin erkeğin 2 ay daha beklemesi daha sağlıklı olur eğer alırsanız ikisini eşe atmak yerine iki ay. Daha erkeğinize kondisyon kazandırırsanız ayrı kafesde neden olmasın .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:03 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

evet hocam bı sekılde dediklerımın özeti söyledıklerınız.diyecek bişsey yokki tebrik etmek düşer bizede ercan kardeşimizi.isteyen istedıgını dusnur soyler ne dal darıları ne yemlerı ne mamaları ne vitamınlerı ne yem takvıyelerı ne cımlendırmelerı ne yavru besleme mamaları ve mamaların apartları aparatları hıjyeni hastalıgı ilaçları kafesi yuvalıgı salması vs vs gidiyor insanın zorunada hiç anlamayan biri çıkıp bu kusa cok ıstysn ben bunu falanca fıyata aldım deyıncede hiç bir dememek düşüyo ne diyeceksınkı tartısmayıp eyvallah dıyeceksın ercan kardeşim sagolsun cok ıstıyosun dıyenlere ınat bu fıyatı yazmıs maşallah kardeşim diyecek cok sey varda ne dıyeceksın o kus o hale kolay gelmıyor o saydıgım masrafları yok sayın emek ödenmez emek

Abi bi konum vardı 4 ayda 900 liralık mama yem ve vitamin harcaması yapmışım tek bir siteden buda aradan bir okadar daha geçtiği Bu zamana kadar harcadığım parayla altıma son model abartısız söylüyorum güzel bir araç çekerdim ama herşey dediğin gibi bir kenara harcanan Zaman emek bakım harcadığım paranın çeyreği etmez ne yazikki :) ne diyelim sağlık olsun .

Kardeş kuşu almak için geç kaldm banada böyle bi dişi lazımdı 2015 bilezikli çok güzel jumbo kusuma vardı dişi arıyordum ilanı geç gördüm arcaktm işim çktı arayamadm şimdi baktm sahiplendirilmis kuş iyi kuşa benziyordu elinizde başka varmı yardmcı olurmusun

Kardeş kuşu almak için geç kaldm banada böyle bi dişi lazımdı 2015 bilezikli çok güzel jumbo kusuma vardı dişi arıyordum ilanı geç gördüm arcaktm işim çktı arayamadm şimdi baktm sahiplendirilmis kuş iyi kuşa benziyordu elinizde başka varmı yardmcı olurmusun

Herşey nasip kısmet belki sizin için böylesi dah hayırlı oldu . Şuan elimde satmayı düşündüğüm kuş yok olursa özelden mesaj çekerim size . Hayırlı akşamlar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...