Karadeniz Pet

25 Günlük Muhabbet yardım

sampiyon33

Meraklı Üye
Elime 25 günlük fln bi muhabbet dustu bende cici bebeyi ufaladim su koydum ne çok cıvık ne de çok koyu onu şırınga ile ağzının sağ tarafından verdim kursağı orta derecede şişti yaptığım iş doğru mu ve bana yardım edin Allah için

Elle besleme mamasi ya da kabuksuz yem alin. Diger turlu kolayca ishal oluyorlar.

elle besleme maması ? kabuksuz yemi direk yiyorlar mı peki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:21 --

yardımmmmmm++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

+++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

+++++++++++

Düştü derken nasıl düştü Bu yavru ? Mama vermeye devam edin dal dari koyun kafese kanarya yemide olsun

Yavru elle besleme mamalarından temin edebilirseniz şırınga ile onu verin. Sadece bisküvi ile dengeli beslenemeyecektir.

teşekkürler de ishal oldu ne yapıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:01 -->-> Daha önceki mesaj 09:17 --

+++++++++++++++

versele laga a21 veya handmix elle besle maması alın günde 3 öğün besleyin sırınga ile. temin etmek zorsa siparis edin gelene kadar marketlerde bulunan hero baby meyveli hazır mama dan kullanabilirsiniz ama oda gecici olarak uzun süre kullanımda sindirim sorunu çekersiniz...

patates yedirdim pirinç suyu içirdim biraz zorla oldu ama olsun

Geri