Karadeniz Pet

3,5 Aylık kuşumda tüy dökümü

Sena_Wu

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. 3,5 aylık bir erkek muhabbet kuşum var ve son zamanlarda tüy çıkartıyor. Buraya kadar bir problem olmadı fakat bu gün kanatlarının uçlarındaki uzun tüylerden bir tanesini düşürdü. Herhangi bir kan, yara yok ve ya tüyü kendisi çekerek kopartmadı. Tüy kendi kendine düştü. Herhangi bir hastalığı var mı kuşun emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Kuşun davranışlarında bir farklılık yok. Normalden tek fark bu gün onunla 3 saatlik bir yolculuk yapmamız ki daha önce de yolculuk yaptı ve bir sorun çıkmadı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Benimki de 7 saatlik bir yolculuktan sonra kuyruk tüyünü düşürmüş, daha sonra yerine daha güzel tüyler çıkmıştı. Sorun yoktur inşallah merak etmeyin.

Benimki de 7 saatlik bir yolculuktan sonra kuyruk tüyünü düşürmüş, daha sonra yerine daha güzel tüyler çıkmıştı. Sorun yoktur inşallah merak etmeyin.
Beni korkutan şey daha önce iki kere(gidiş dönüş) 9 saatlik yola gittik ve bir sorun çıkmadı. Arabada konser verip durdu :p:p ilk defa o kadar uzun tüyünün düştüğünü gördüğüm için korkuyorum

Geri