Karadeniz Pet

3 AYLIK DİŞI KUŞUM KARDEŞİNDEN HAMİLE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuşseverkız

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar . Konu başlığından anlaşıldığı gibi 3 aylık dişi kuşumun poposunda yumurta var . Bu konuyu açmıştım önceden ama bir kere daha bilgi almak istiyorum . İnanılması zor ama kuşum hamile . Ne yapacağımı bilmiyorum. İmkansız denildi ama gerçek bu . Üstelik kardeşiyle çift olmuşlar . Kızım çok tedirgin ve agresif . :(

20200318-123933

20200318-123958 20200318-123954

ayırırsınız sıkıntı olmaz farklı kafeslerde besleyin kuşlarınızı

3 Aylık olan kuşum yumurtladı . Bu nasıl olabiliyor? Ama yumurtası sert değildi pek ve çöpe attım .

20200318-163108

kızgınlık yumurtası o çiftleşme sonucu olan değil.

3 aylık kuştan bahsediyorum kızışmış olması için ceresinin kahverengi olması gerekmez mi ? Diger kızımın ceresi kahverengi ve yumurtladığı belli oluyor mesela
3 aylik kuşun yumurtladigina inaniyosunda kizginlik yumurtasi olduguna neden inanmiyosun anlamadim. Google dan bakabilirsin kizginlik yumurtasi neymiş niye olurmuş

3 aylik kuşun yumurtladigina inaniyosunda kizginlik yumurtasi olduguna neden inanmiyosun anlamadim. Google dan bakabilirsin kizginlik yumurtasi neymiş niye olurmuş

Bu tutumunuz şuan yersiz değil mi ? Fikir almak için açtım konuyu . İnsancana cevap veremiyormusunuz siz . Dediğiniz kadar bilgisiz değilim merak etmeyin her neyse yine de teşekkürler .

Bu tutumunuz şuan yersiz değil mi ? Fikir almak için açtım konuyu . İnsancana cevap veremiyormusunuz siz . Dediğiniz kadar bilgisiz değilim merak etmeyin her neyse yine de teşekkürler .
Al işte. Ben insanca cevap verdim zaten sizin nasil anladiğınıza bağlı. Ayrica cevap veren olmamiş diye googleden bakin dedim arastırmak kötü bisey degil varsa bilmediğiniz bisey onu ogrenirsiniz. Dişide cerenin beyaz olmasi kuşun kizgin olmadığı anlamina gelmez mesela onuda öğrenirsiniz. Gerci 3 aylik kuşun ciftlesmesi kesinlikle söz konusu bile değil.

Birbirinize ithamlarınıza dikkat edin @hatice1 @Kuşseverkız

Sorunuzun cevabına gelirsek 3 aylık kuş kızgınlık yumurtası yapmaz. Büyük ihtimal eşe gelip çiftleşmiştir..

Konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri