Karadeniz Pet

3 kuş bir arada ?

Bordo38

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar 3 kuş aynı kafeste yaşarlarmı ? 1'i dişi 1'i erkek diğerinin ise cinsiyetini bilmiyorum. Açıkcası bu cinsiyetini bilmediğim kuşu diğeleri eş tutsun ve yumurtlasınlar diye ayırmak istiyorum lakin uzun süredir dişi ile 2si kalıyordu bu erkek olan yeni geldi ve yeni geleni cinsiyetini bilmediğim kuş sürekli kovuyor kıskanıyor gibi bu cinsiyetini bilmediğim kuşu başka kafese almak istiyoruz lakin bir yandanda endişe ediyorum üzülürmü psikolojisi bozulurmu diye 2 kafesi yanyana koydugumda hemen diğerine gidiyor sizce ne yapmalıyım biliyorum düzgün anlatamadım ama umarım anlayan çıkar saygılar.

Eğer cinsiyetini bilmediğiniz de erkek ise sorun yaşabilirsiniz.Dişi için kavga edip birbirlerine zarar verebilirler.İsterseniz resimlerini atın cerelerinin bir bakalım cinidyetlerine.

Üstteki yazıdaki linkleri güncelledim teşekkürler.

Yeşil olan dişi.Dişiler de sorun olmuyor diye hatırlıyorum.Bir arada kalmaları.Ama bu konuda daha tecrübeli arkadaşlar daha net bilgi vericeklerdir.

Gagalarındaki soyulmayı rahatlatmak adına burun deliklerine ve gözlerine kaçırmadan vazalin sürebilirsiniz.Bir kaç gün.

Erkek ikisinede kur yapar filan sonra dişiler erkeği öldürür

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir erkek iki kadın nasıl yanyana olmuyorsa 2 dişi 1 erkek de yanyana olmuyor. Birbirlerine zarar verirler.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri