Karadeniz Pet

4 aylik kustan yavru alinirmi

• Konbuyu başlatan Emre ERTURK
  • Başlangıç tarihi
E

Emre ERTURK

Guest
Gunaydin. 4 aylik bi kusum var es alsam ne zamana yavru verirler .
Ve kafesim taban 29 ,yukseklik 30, en 21 yeterli olurmu su an cikarmam icin takla atiyor :Dve bizden sogurmu

benim bildiğim 1 yaşından sonra yumurtluyorlar. ama bilen arkadaşlar daha net bir bilgi verirler...:)

Saol kardesim yumurtlamasada olur takilsinlar nr zaman isi gorurler :D kafes yeterlimi ve bizden sogurmu

Bana acil yardım gerekiyor kardeşimin bir kuşu vardı sonra bende bir yavru aldım kafesleri ayrı konuşur mu not. Birbirlerini görmedi ama ikiside birbirine otuyor bende günde 250 kez tekrarlıyorum

konuşur da çift yaparsan biraz zor konuşturursun ..:D

Kafes eğer yavrulatmak istiyorsan bilgime göre yeterli ama yok sevinsinler uçsunalr diyorsan biraz ufak ama yeterli bence..:)

KUşlar 6 aylıktan itibaren olgunluğa erişir. Bundan önce çiftleşmez mi çiftleşir. Fakat yumurta vs gibi olgunluk 6 aylıktan itibarendir. Bundan öncesi yumurta istisnalardır.

Erkekler 6 aydan, dişiler ise 9 aylıktan sonra üreme özelliklerine sahip olurlar. Onur'un da dediği gibi ististanalar var mı, var. Gözünü para bürümüş insanlar bir şekilde yaptırıyor. Ama sağlık açısından sakıncalı. Ama siz yine de alın. İlerleyen zamanda çiftleşmeleri daha kolay olacaktır.

Saolun peki bizden sogurmu acaba benim.amacim uretme degil sevinsinler 2-3 yavru olsun yeter disiyi kac aylik almaliyim??

Erkeğin yaşının dişiden büyük olması lazım birde erkeği kalıplı seçersen daha iyi olur. 1 yaşından sonra ikiside üretime elverişli olur.

Çok teşekkür ederim birde otuştukleri zaman benim ki yerinde duramıyor bir sıkıntı olmaz değil mi

Sağol kardeşim yalnız benim kuşum kardeşimin kuşunun sesi ni duyunca kafeste zıplıyor dışarı çıkmak istiyor bir sıkıntı olmaz inşallah

Muhabbet kusları ortalama 7 aylık olduklarında yeterli eriskinlige ulasmıs olurlar. Dolayısı ile o dönemlerde yumurta yapabilirler. Suan yanına es alırsanız cok daha iyi olur.

Muhabbet kusları ortalama 7 aylık olduklarında yeterli eriskinlige ulasmıs olurlar. Dolayısı ile o dönemlerde yumurta yapabilirler. Suan yanına es alırsanız cok daha iyi olur.

Uzun kenari 30 kisa kenari 22 yuksekligi 39 olan kafes 2 kusa yeterlimi peki ???

Geri