Karadeniz Pet

4 Aylık kuşum elimle çiftleşmeye çalışıyor

4 aylik kucuk es almak icin en az 6 aylik olacak yuvalik takma vb 9 10 aydan sonra olmali kucukken yavru almak istesenizde ya zor olucak yada kulucka surecinde sorunlar yasayacaksiniz eş sectirme imkaniniz yoksa kusunuz ayna ile arasi iyi ise kendi renginde alin arkadsinizin kusunun rengi de olabilir erkek baskin olursa disi boyun eymek zorunda kalir baskin erkek herzaman iyidir
Eş alırsam şimdi alışmazlar mı?

Çok önemli bir sorum var.2 ay önce aldığımız kuş şuan 4 aylık.Ve elimle ,oyuncağıyla ve Bi kaç başka şeyle daha çiftleşiyor.Şimdi diyeceksiniz ki 4 aylıkken çiftleşmez aldığınız yer size kuşun yaşı hakkında yanlış bilgi vermiştir falan.Elbette olabilir ama olsa olsa bir iki aydır çünkü kuşumun ceresi yeni rengini tam buldu. Yani o kadar da büyük olamaz.Bikaç kere yaparken yakaladım ve video çektim size sormak için.Annem ve Babam nereden biliyosun oyun oynuyordur o diyorlar ama ben öyle olduğunu zannetmiyorum.Bi bakıp cevap verirseniz çok sevinirim.Videoyu koymaya çalışıyorum ama mp4 formatında olduğu için yüklenmiyor.Ne yapabilirim?

Çok önemli bir sorum var.2 ay önce aldığımız kuş şuan 4 aylık.Ve elimle ,oyuncağıyla ve Bi kaç başka şeyle daha çiftleşiyor.Şimdi diyeceksiniz ki 4 aylıkken çiftleşmez aldığınız yer size kuşun yaşı hakkında yanlış bilgi vermiştir falan.Elbette olabilir ama olsa olsa bir iki aydır çünkü kuşumun ceresi yeni rengini tam buldu. Yani o kadar da büyük olamaz.Bikaç kere yaparken yakaladım ve video çektim size sormak için.Annem ve Babam nereden biliyosun oyun oynuyordur o diyorlar ama ben öyle olduğunu zannetmiyorum.Bi bakıp cevap verirseniz çok sevinirim.Videoyu koymaya çalışıyorum ama mp4 formatında olduğu için yüklenmiyor.Ne yapabilirim?
Yotubeye yükle linki paylaşırsın :)

4 aylık kuş pekala da çiftleşebilir (Erkekler için söylüyorum) Bence siz yanına 5 6 aylık bir dişi kuş alın. Güle güle besleyin

Geri