5 aylık erkek muhabbet kuşu 1 yaşında dişi ile şuan çiftleşebilir mi

celilshn27

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Soruyu zaten başlıkta yazdım cevaplarınıza göre yuvalık takacağım

Recai

Bilgili Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Kardeşim erkek 9,10 aylık olsun, olur. Kendine damızlık erkek alırsan daha iyi olur bence.

celilshn27

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Abi ben gittim aldığım yere iki kuşuda verdim paramı aldım başka iyi bir petshop tan yavru aldım baksana nasıl kuş rengini çok sevdim geldiği gibi biraz korktu ama hemen elime geldi hiç ısırmadı bütün kuşları tek tek denedim bunu seçtim nasıl
Kanatlarında kan var gibi ama kan değil sanırım kirlenmiş ben kendim tek tek bütün kuşları denedim hepsi çılgına döndü korkudan cinsiyetini falan söylesene konuya yazınca bakan olmuyor ırkı falan yaşı

Recai

Bilgili Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Abi ben gittim aldığım yere iki kuşuda verdim paramı aldım başka iyi bir petshop tan yavru aldım baksana nasıl kuş rengini çok sevdim geldiği gibi biraz korktu ama hemen elime geldi hiç ısırmadı bütün kuşları tek tek denedim bunu seçtim nasıl
Kanatlarında kan var gibi ama kan değil sanırım kirlenmiş ben kendim tek tek bütün kuşları denedim hepsi çılgına döndü korkudan cinsiyetini falan söylesene konuya yazınca bakan olmuyor ırkı falan yaşı
MaşALLAH. Daha yavru, erkek

Olympos

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kedi
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Albino erkekse değer bende dişi var güzel oluyor

Olympos

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kedi
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Bugün farkettim sanırım yem kırmayı tam bilmiyor 10 tane yemden 3 tanesini kirabildi sıkıntı olur mu
3 5 tane kırıyorsa hepsini kirabilir. Benim geçen kuluckadan olan 2 aylık yavrum da çok yem tuketmiyor. Varsa dal darı koy kafes dibine

celilshn27

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
3 5 tane kırıyorsa hepsini kirabilir. Benim geçen kuluckadan olan 2 aylık yavrum da çok yem tuketmiyor. Varsa dal darı koy kafes dibine
Gittim petshoptan 3 dal aldım sipariş ettiğim dal darı gelene kadar idare edeceğiz günde 5 saat falan koysam yeter mi onun dışında diğer yemlere olan ilgisini artırmak için

Olympos

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kedi
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Gittim petshoptan 3 dal aldım sipariş ettiğim dal darı gelene kadar idare edeceğiz günde 5 saat falan koysam yeter mi onun dışında diğer yemlere olan ilgisini artırmak için
Bence yeter yem kiriyormus zaten hemde yer alışır o bence

celilshn27

Meraklı Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
@Recai abi beyaz dışkı yine başladı banyoluk takılıydı bende evde 2 gündür yoktum ordan su içiyor bazen o yüzden olabilir mi olamaz ise ilaç falan ne yapacağız